Klub

Blind o Wembley, Lukaku i Fosu-Mensahu

628-390-blind

Daley Blind jest jednym z najczęściej grających piłkarzy Manchesteru United. Holender musi być w pełni formy również dzisiaj, ponieważ czekają go starcia z Romelu Lukaku. Obrońca w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat FA Cup, a także możliwości gry na Wembley.

Wembley

“Grałem na Wembley w reprezentacji Holandii. Pokonaliśmy wtedy Anglię, więc wspomnienia związane z tym stadionem są pozytywne. Boisko jest ogromne, a ilość ludzi oglądających cię jest imponująca. Chcemy pokazać co potrafimy i dostać się do finału FA Cup.”

Lukaku

“Byłem zadowolony z moich ostatnich występów przeciwko Evertonowi. Romelu Lukaku to bardzo dobry napastnik. W tym sezonie zdobył wiele goli i musimy upewnić się, że nie będzie dzisiaj groźny. Ostatnio cała linia defensywna dobrze sobie z nim radziła. Mam nadzieję, że w półfinale FA Cup będzie tak samo.”

United w FA Cup

“Wiele słyszałem o oczekiwaniach Manchesteru United. W takim klubie trzeba zdobywać trofea. Jestem dumny, że dostaliśmy się tak daleko, jednak będziemy zadowoleni tylko w przypadku zdobycia Pucharu Anglii.”

Forma

“Jestem zadowolony z mojej gry w obecnym sezonie. Regularnie gram, a był to mój cel przed przyjściem do klubu. Nauczyłem się wiele na temat gry jako środkowy obrońca. Dzięki temu stałem się lepszym piłkarzem. Menadżer i koledzy z drużyny mi zaufali, więc nie może być lepiej.”

Debiutanci

“W pewnym momencie mieliśmy problem z kontuzjami. Wtedy debiutanci pokazali, że są w stanie zastąpić każdego z nas. Ich determinacja dodała nam otuchy i zmotywowała do walki. Do tej pory grają dobrze i tworzą dobrą atmosferę w szatni.”

Tim Fosu-Mensah

“Tim to ogromny talent. Jest Holendrem, więc wiele rozmawialiśmy. Do tego obydwaj wychowaliśmy się w Ajaxie, co jest ogromnym plusem. Jestem zadowolony z tego jak gra. Daje z siebie wszystko w każdym meczu. Jestem przekonany, że czeka go świetlana przyszłość.”

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X