Hotnews Mecze

United pokonuje West Ham i wygrywa 6 mecz z rzędu!

628-390-mata-westham

Manchester United kontynuuje zwycięską passę! Po golach Juana Maty i Zlatana Ibrahimovicia Czerwone Diabły pokonały na wyjeździe West Ham United 2-0.

W 10 minucie West Ham groźnie skontrował United, Payet świetnie zagrał przed pole karne do Lanziniego, ten oddał strzał, ale De Gea zdołał obronić to uderzenie.

W 15 minucie mamy czerwoną kartkę dla West Hamu! Feghouli ostrym wślizgiem zaatakował Phila Jonesa i sędzia Mike Dean wyrzucił go z boiska! „Młoty” grają w dziesiątkę!

W drugim kwadransie spotkania Czerwone Diabły dominują osłabionych londyńczyków, jednak nie wynikła z tego żadna sytuacja strzelecka.

Ależ sytuacja dla United! W 34 minucie Zlatan Ibrahimović zagrał do Mkhitaryana, który dograł na 5 metr do Valencii, jego strzał z kilku metrów obronił jednak Randolph. Piłka po jego interwencji odbiła się do Lingarda, który strzelał na pustą bramkę, ale trafił w słupek! To powinien być gol!

W 36 minucie kolejna okazja dla United, strzał z woleja oddawał Zlatan,  z okolicy 10 metra, jednak znacznie przestrzelił.

W 44 minucie niebezpieczny strzał z dystansu w wykonaniu Lanziniego, ale dobrze między słupkami spisał się De Gea.

W 47 minucie Lingard po ładnej kombinacyjnej akcji United oddał niecelny strzał na bramkę Randolpha.

W 53 minucie było groźnie pod bramką De Gei. Z rzutu wolnego dośrodkował Payet, bliski oddania strzału na bramkę był Antonio, ale jego główka była niecelna.

W 60 minucie stuprocentowa sytuacja dla West Hamu! Sam na sam wyszedł Antonio, ale jego uderzenie świetnie obronił De Gea!

W 63 minucie mamy bramkę dla Manchesteru United! Juan Mata! Kapitalna akcja rezerwowych! Rashford minął bocznego obrońcę West Hamu i idealnie wystawił piłkę Hiszpanowi, który świetnym uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Randolpha!

W 68 minucie blisko drugiego gola dla Czerwonych Diabłów! Z linii pola karnego uderzał Pogba, ale jego strzał lewą nogą nieznacznie minął słupek bramki „Młotów”.

W  76 minucie kontra United, Ibrahimović podał prostopadle do Rashforda, ten oddał strzał, jednak zbyt lekki i Randolph spokojnie go wybronił.

W 78 minucie Ibrahimović podwyższa prowadzenie Manchesteru United! 2:0! W zamieszaniu pod bramką West Hamu najlepiej odnalazł się Herrera, który zagrał do Szweda, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza „Młotów”!

W 80 minucie chaos pod bramką United, dobre podanie dostał Andy Carroll, jednak nie zdołał trafić do siatki, a piłkę po jego strzale wybili obrońcy Czerwonych Diabłów.

W 84 minucie była szansa na trzecią bramkę dla Manchesteru, ale strzał Herrery obronił Randolph.

W 90 minucie strzał z rzutu wolnego oddał Zlatan, ale trafił prosto w mur.

Manchester United zagrał kolejne dobre spotkanie i pokonał West Ham, który od 15 minuty grał w dziesiątkę. Gracze United potrafili wykorzystać przewagę i strzelić osłabionemu rywalowi dwa gole. Szósta z rzędu wygrana w Premier League staje się faktem!

WEST HAM UNITED 0:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: Juan Mata 63′ Ibrahimović 78′

West Ham: Randolph – Ried, Cresswell, Nordtveit, Ogbonna – Kouyate (83′ Fernandes), Obiang, Lanzini – Feghouli, Payet (70′ Carrol) – Antonio

Man Utd: De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Darmian (46′ Mata) – Carrick, Herrera, Pogba – Lingard (58′ Rashford), Mkhitaryan – Ibrahimović