Reprezentacje

WIDEO – Diabły w reprezentacjach: Grad goli w meczach Anglików i Serbów

W sobotni wieczór swoje mecze w reprezentacjach rozegrali Marcus Rashford, Harry Maguire i Nemanja Matic.

Harry Maguire i Marcus Rashford rozegrali po 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Bułgarią na Wembley w kwalifikacjach do Euro 2020. Dzięki tej wygranej Anglicy mają po 3 kolejkach, komplet punktów. Marcus wywalczył rzut karny, po którym Harry Kane zdobył bramkę, a także wyprowadził akcję, po której Raheem Sterling strzelił gola. Solidny występ zaliczył też Harry Maguire. Następnym rywalem Anglików będzie we wtorek reprezentacja Kosowa. Gareth Southgate przed meczem z Bułgarią powiedział, że zdecydował się odesłać z powodu choroby Jesse Lingarda do domu.

SKRÓT MECZU ANGLIA – BUŁGARIA:

Rozczarowujący dzień miał za to Nemanja Matic, który rozegrał 90 minut w przegranym 2-4 spotkaniu z Portugalią w Belgradzie. Tuż przed przerwą na prowadzenie Portugalię wyprowadził William Carvalho. W drugiej połowie kibice obejrzeli jeszcze 5 goli, w tym trafienie byłego Czerwonego Diabła, Cristiano Ronaldo. Ten wynik sprawia, że Serbia jest czwarta w swojej grupie po czterech meczach.