Mecze

Seria trwa, United znów zwycięża!

Manchester United pewnie pokonał na wyjeździe ekipę Brighton 0-3. Bramki dla Czerwonych Diabłów strzelali Mason Greenwood oraz Bruno Fernandes, który ustrzelił dublet.

12′ Słupek! Przerzut na drugą stronę, Wan-Bissaka świetnie mija rywala, zagrywa do Greenwooda, który wycofuje przed pole karne do Pogby, ten wystawia piłkę do strzału dla Bruno, który uderza z pierwszej piłki i trafia w obramowanie bramki!

17′ GOL! Mason Greenwood! Wychowanek United urwał się rywalowi, wpadł w pole karne, pokiwał, a następnie uderzył płasko po krótkim słupku, 0-1!

21′ Bruno miał okazję z rzutu wolnego z około 20 metra, przeniósł piłkę nad poprzeczką, ale i nad bramką, niewiele zabrakło.

29′ GOL! Bruno Fernandes z bramką! Do trzech razy sztuka, trzecie uderzenie Bruno skończyło się golem! Znów zgrywał Pogba, Portugalczyk uderzył z pierwszej piłki, minimalny rykoszet i piłka w siatce!

39′ Rashford schodzi do środka na wiodącą nogę, uderza, ale bardzo niecelnie.

49′ GOL! 0-3! Bruno Fernandes! Piękna akcja United! Kontra Czerwonych Diabłów, Matić rzucił długą piłkę do Greenwooda, który popędził lewą stroną i zagrał kapitalną piłkę do Bruno, który uderzył z woleja z bliskiej odległości!

60′ Sprytne rozegranie wolnego przez Brighton, zamiast wrzutki, krótkie podanie na wolną pozycję, Trossard miał praktycznie

66′ Wan-Bissaka świetnie radzi sobie na prawej stronie, wrzuca w pole karne, do Williamsa, którego przed golem powstrzymał

69′ Piłka do Burna, który odwraca się na 16 metrze i uderza w długi róg, świetnie odbija to De Gea!

71′ Trossard uderza sprzed pola karnego, plasowany strzał, blisko słupka De Gei, zza zasłony. Gdyby trafił w bramkę, Hiszpan nie miałby szans.

76′ Ambitne Brighton nie odpuszcza, kolejny groźny strzał, tym razem próbował Mac Allister.

84′ Bomba McTominay’a, który po rykoszecie mogła zaskoczyć bramkarza, który jednak popisał się świetnym, sytuacyjnym refleksem i odbił piłkę!

86′ James dostaje piłkę na czystą pozycję od Brandona Wiliamsa, Walijczyk jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem, a potem uderzył zbyt lekko.

BRIGHTON 0:3 MANCHESTER UNITED

Bramki: 17′ Greenwood, 29′ Fernandes 49′ Fernandes