Mecze

Kolejny rywal pokonany, Liga Mistrzów coraz bliżej!

Manchester United pokonał 3-0 drużynę Aston Villi. Bramki strzelali Bruno Fernandes z karnego, Mason Greenwood oraz Paul Pogba.

4′ El Ghazi dość łatwo zszedł na lewą nogę i z 20 metra uderzył, jednak niecelnie.

10′ Douglas Luiz uderza z rzutu wolnego, ale mur to blokuje i piłka wybita na aut.

18′ Świetną piłkę dostaje Grealish na 8 metrze, pozostało dołożyć nogę i trafić, ale kapitan Villi posłał ją nad bramką!

25′ Słupek! Fatalna strata piłki przez Pogbę, kontra Villi zakończona strzałem Trezegueta z linii 16 metra w słupek.

27′ GOL! 0-1! Bruno Fernandes z karnego! Portugalczyk był faulowany w polu karnym i potem sam wymierzył sprawiedliwość!

34′ Martial z lewej strony, prosto w Reinę!

40′ Wan-Bissaka ogląda żółtą kartkę za faul na Samatt’cie.

45′ Jak to nie wpadło?! Shaw z lewej strony na 5 metr, a tam Fernandes miał czystą sytuację i uderzył głową, ale po prostu nie trafił w bramkę!

45+1′ Matić dostaje żółtą kartkę

45+5′ GOL! 0-2! Greenwood trafia do siatki! Kontra United, Greenwood dostał piłkę od Martiala i huknął potężnie z 18 metra, Reina nie miał nawet czasu złożyć się do interwencji!

54′ Grealish przed pole karne, tam jest McGinn, który uderza z pierwszej piłki, ale bardzo lekko i piłka w koszyczku De Gei.

56′ Piłka w siatce po strzale Rashforda, jednak Pogba niechący zmienił tor lotu piłki, a był na spalonym.

57′ GOL! 0-3! Pogba! Fernandes z rzutu rożnego przed pole karne, tam był Pogba, który miał zdecydowanie za dużo czasu i miejsca, spokojnie sobie przyjął i uderzył

60′ Poprzeczka! Martial miał swoją okazję, wykreowaną przez Rashforda, ale Francuz uderzył za mocno i z okolic 10 metra obił obramowanie bramki!

66′ Grealish drybluje, wchodzi w pole karne, uderza w długi róg, ale nie trafił w bramkę

76′ Shaw wpada w pole karne, ma szansę dograć do pustej bramki, ale rywal to blokuje.

82′ Rashford z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje nad murem

87′ Fred dostaje żółtą kartkę za faul na Grealishu

90+1 Rashford sam na sam po podaniu Pogby, świetne wyjście Reiny, który broni!

ASTON VILLA 0-3 MANCHESTER UNITED

Bramki: 27′ Fernandes (k) 45+5′ Greenwood 57′ Pogba