Mecze

Solskjaer po meczu z Aston Villą

Menedżer Manchesteru United odniósł się do rzutu karnego oraz swoich dwóch zawodników.

O kontrowersyjnym rzucie karnym:

Dla mnie to był rzut karny. Bruno zrobił ruletę a’la Zidane i po prostu rywal trafił w jego nogi, a Bruno upadając nadepnął na faulującego go rywala.

O wyniku meczu i grze drużyny:

Mieliśmy szczęście, że prowadziliśmy 0-2 do przerwy, bo mecz nie układał się pod taki wynik, za to w drugiej połowie wyglądaliśmy już genialnie, perfekcyjnie. Defensywa wzięła sobie do serca krytykę za mecz z Bournemouth i grała świetnie

O Masonie Greenwoodzie:

Mason gra jak na treningu, wszystko jest takie łatwe gdy on to robi. Ma profesjonale podejście, jest utalentowany. Ma wszystko i może zajść gdzie tylko chce. Ma cały piłkarski świat u stóp. Wykańcza jak topowy zawodnik. Będzie się rozwijał, to naturalne kiedy z talentem idzie praca. Jest w naszej akademii od małego, od początku tu w niego wierzono. A teraz to procentuje dla całego klubu.

O Paul’u Pogbie i jego przyszłości:

Paul ma ważny kontrakt. To fantastyczny piłkarz, zawsze tak uważałem, to jeden z najlepszych pomocników na świecie. Patrzysz na niego i widzisz, że po prostu dobrze się bawi i ma frajdę z tego co robi. Odkąd doznał kontuzji, wiele się w tym zespole zmieniło.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X