Mecze

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. United żegna się z Ligą Europy.

Manchester United nie wykorzystał swoich sytuacji i uległ Sevilli 2-1. To koniec przygody z Ligą Europy w tym sezonie.

9′ GOOOOOL! Bruno z karnego! Prowadzimy 0-1! Rashford był faulowany ostrym wślizgiem w polu karnym, kiedy próbował pokonać golkipera. Sędzia przytomnie wskazał na 11 metr. Bruno podszedł do karnego i nie pomylił się!

11′ Sevilla przeprowadziła ładną i składną akcję, Banega dostał piłkę w polu karnym i mógł strzelać, ale zwlekał i ostatecznie został przyblokowany przez Maguire’a.

16′ Sevilla w ataku, Ocampos dostaje dobre prostopadłe podanie i uderza z całej siły na bramkę De Gei z ostrego kąta, Hiszpan odbija!

22′ Trochę ostrej gry w ostatnich minutach. Najpierw kartkę za nakładkę dostaje Williams, chwilę później sędzia kara stopera Sevilli, Carlosa, za faul od tyłu na Martialu.

25′ Wrzutka na głowę En-Nesyri’ego, który oddaje strzał, ale wysoko nad bramką.

26′ GOL! 1-1! Sevilla wyrównuje. Suso wykańcza akcję całej drużyny. Akcja zapoczątkowana przez stoperów, piłka przeszła lewą stroną, potem do środka, gdzie Ocampos znalazł podaniem Suso, który uciekł Williamsowi i uderzył z bliskiej odległości.

33′ Ładna odpowiedź United. Poklepali w trójkącie Bruno-Pogba-Greenwood, ten drugi wystawił piłkę do Martiala na 16 metr, Francuz miał dużo miejsca, ale jego strzał z pierwszej piłki był niecelny!

39′ Rashford bardzo mocno, soczyście z wolnego z większej odległości, Bono odbija ten strzał!

45′ Rashford w indywidualnej akcji zakończonej mocnym strzałem po krótkim rogu, niestety zabrakło celności.

45+1′ Bruno z woleja! Celnie i mocno, ale w środek! Bono odbija

46′ Bruno świetnie uruchamia Greenwooda, który w sytuacji bramkowej strzela w golkipera! To powinna być bramka!

50′ Martial! Jak on tego nie trafił! 3 metr, błąd obrońcy i tylko kopnąć do bramki! Francuz strzelił prosto w Bono! Chwilę później Rashford zablokowany, później Bruno przyblokowany i rzut rożny! Ależ napór United!

52′ To jest wręcz nieprawdopodobne co wyczynia Martial! Pudło za pudłem, dwie sytuacje sam na sam w ciągu kilkunastu sekund! Ciężko mówić tutaj nawet o świetnej grze bramkarza, to po prostu są  beznadziejne decyzje strzeleckie Francuza…

69′ Po dłuższym czasie spokojnej gry i lekkiego zastoju strzał Pogby z dystansu, wysoko nad bramką.

70′ Greenwood atakuje, ładnie mija rywala, wpada w pole karne, schodzi do lewej nogi, ale zamiast poszukać podania, decyduje się na strzał i zostaje zablokowany.

74′ Strzał z wolnego Jordana, mur blokuje. Ławka rezerwowych Sevilli podniosła się żądając karnego, jednak powtórki pokazały, że Bruno w przepisowy sposób blokował w murze.

78′ GOL! 2-1 dla Sevilli. De Jong w swojej pierwszej sytuacji trafia do siatki. Wrzutka Navasa z prawej strony, Lindelof któryś już raz gubi krycie, De Jong strzela sobie spokojnie z 5 metra.

87′ United siadło mentalnie po straconej bramce. Wcześniejsze pudła i aktualne prowadzenie Sevilli przybiło drużynę.

90+4′ United próbuje, ale bardzo nieporadnie i nerwowo.

SEVILLA FC 2:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 26′ Suso 78” De Jong, 9′ Fernandes (k)

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka (87′ James), Lindelof, Maguire, Williams (87′ Fosu-Mensah), Fred, Pogba, Greenwood (90+3′ Ighalo), Bruno Fernandes, Rashford (87′ Mata), Martial

Sevilla: Bono, Jesus Navas, Kounde, D.Carlos, Reguilon, Fernando, Jordan (87′ Gudelj),Banega, Ocampos (55′ Munir), Suso (75′ Vazquez), En-Nesyri (55′ De Jong)