Transfery

Van den Beek już po testach medycznych – Aktualizacja 21:54

Donny van den Beek jest o krok od transferu do Manchesteru United. Wszystko zostało uzgodnione, a piłkarz pomyślnie przeszedł testy medyczne. Pozostało czekać na oficjalne ogłoszenie, transferu. Poniżej wydarzenia z dzisiejszego dnia.

Dokumenty transferowe pomiędzy Ajaxem Amsterdam i Manchesterem United zostały podpisane – poinformował Fabrizio Romano. Tuż po przejściu testów medycznych, Van de Beek w ciągu najbliższych godzin podpisze kontrakt z United do czerwca 2025 roku – dodał włoski dziennikarz.

Mike Verweij z De Telegraaf poinformował też, że Van de Beek jest nieobecny aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji Holandii, gdyż przechodzi testy medyczne przed transferem do United.

AKTUALIZACJA 17:42
Donny van De Beek pożegnał się dziś z kolegami z drużyny przed swoim transferem do MUFC. [Mohamed Bouhafsi]

AKTUALIZACJA 18:19
Sky Sports: Parlament potwierdził, że Donny Van de Beek nie będzie musiał przejść 14-dniowej samoizolacji w Wielkiej Brytanii, gdzie zarejestruje się jako piłkarz United, zanim rozegra dwa spotkania dla reprezentacji Holandii (4 i 7 września).

AKTUALIZACJA 21:54

Donny Van den Beek pomyślnie przeszedł testy medyczne przed swoim transferem do Manchesteru United – potwierdził niezawodny Fabrizio Romano. Kwota transferu to 40 milionów euro + 5 milionów w dodatkach. Zawodnik podpisze 5-letni kontrakt.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X