Transfery

Doniesienia z Portugalii: Reprezentanci Tellesa w Manchesterze

Manchester United jest w ostatnim czasie silnie łączony z transferem lewego obrońcy, najwięcej mówi się o Sergio Reguilonie, tymczasem portugalskie media donoszą, że Alex Telles jest bliski dołączenia do Czerwonych Diabłów.

Zdaniem A Bola, reprezentanci obrońcy FC Porto przylecieli do Manchesteru, by dogadać temat jego transferu do United. Klub z Manchesteru miał też w ostatnim czasie nasilić kontakty z Porto w sprawie przenosin defensora na Old Trafford.

Co ciekawe Sevilla ma być też zainteresowana sprowadzeniem Tellesa, który miałby zastąpić Reguilona, który prawdopodobnie nie zostanie ponownie wypożyczony do zespołu z Andaluzji z Realu Madryt. Królewscy zdaniem Fabrizio Romano, mieli proponować Hiszpana United, jednak Ole Gunnar Solskjaer nie zdecydował jeszcze czy go sprowadzić. Plus ewentualnej transakcji z Porto jest taki, że kontrakt Tellesa wygasa w czerwcu 2021, więc kwota odstępnego z pewnością nie byłaby wysoka. Zdaniem A Boli 30 milionów euro mogłoby załatwić sprawę.

Portugalskie gazety lubią pisać o United, więc nie wiadomo ile jest prawdy w tych doniesieniach, z drugiej strony trzeba pamiętać, że to właśnie takie gazety jak A Bola, czy Record mają najlepsze dojście do informacji związanych z klubami z ich ojczyzny.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X