United gromi Newcastle na St. James’ Park!

Manchester United rozgromił wyjeździe Newcastle United 1-4. Bramki dla Czerwonych Diabłów zdobyli Harry Maguire, Bruno Fernandes, Aaron Wan-Bissaka i Marcus Rashford.

2′ GOL! 1-0 dla Newcastle, pechowy samobój Luke’a Shaw’a. Wrzutka z prawej strony, piłka przypadkowo odbija się od nogi Shawa i zaskakuje De Geę.

11′ Centra Shawa, jednak nieudana i piłka dla Newcastle.

14′ Rashford znajduje się w polu karnym, uderza, ale Fernandez zdołał go przyblokować.

16′  Rajd Rashforda zakończony uderzeniem po ziemi z narożnika pola karnego. Niestety obok bramki.

19′ Piłka w siatce Newcastle, piękny gol Bruno nie zostanie jednak uznany. Niedoszły asystent, Juan Mata, był na spalonym w tej akcji i nie ma gola.

23′ GOL! 1-1! Tym razem już gol prawidłowy, Harry Maguire! Wrzutka Maty z rożnego, Maguire gubi krycie i świetnie uderza po długim rogu. Mamy remis!

29′ Strzał Rashforda z rogu pola karnego. Ostry kąt, Darlow bez problemu łapie piłkę.

30′ Słupek! Saint-Maximin uderza sprzed pola karnego i trafia w słupek De Gei, który przy próbie interwencji, wpada na słupek i potrzebna będzie interwencja medyków.

36′ Kąśliwy strzał Wana-Bissaki z boku pola karnego, piłka leciała w kierunku okienka bramki, ale Darlow skutecznie zdołał sparować na korner.

37′ Zamieszanie przy rzucie rożnym, Rashford strzela, piłka mija bramkarza, ale zostaje wybita z bramki! Nadal 1-1!

43′ Akcja Shawa, który wprowadził akcję pod pole karne Newcastle, podał do Rashforda, który strzela z całej siły, broni Darlow.

50′ De Gea! Ależ interwencja! Świetne dośrodkowanie Maximina, Wilson z 3 metra dostawiał już tylko nogę, ale De Gea jakimś cudem, zdołał to obronić Hiszpan! Fenomenalna obrona!

58′ Bruno podchodzi rzutu karnego, podyktowanym po faulu na Rashfordzie i…nie pokonuje Darlowa! Świetna interwencja golkipera Newcastle, kończy się świetna seria Bruno. 19 z rzędu trafionych jedenastek, 20-sta okazuje się tą pechową. Nadal 1-1!

60′ Bruno strzela sprzed pola karnego, za lekko, łapie Darlow.

68′ Shelvey strzela z 20 metra, mocne uderzenie, odbija to De Gea.

80′ United spycha Newcastle, Maguire znalazł się na 20 metrze, zszedł do prawej nogi i huknął, ale obok bramki!

86′ GOOOOOOOL! BRUNO! 1-2! United kontruje Newcastle w pięknym stylu, Rashford znalazł Bruno w polu karnym, ten huknął w samo okienko! Prowadzimy!

90′ GOOOOOOL! Wan-Bissaka! 1-3! Po sprawie! Rashford notuje drugą asystę, wystawia do Wan-Bissaki, który strzela w okienko! Cudowna bramka!

90+5′ GOOOOL! 1-4! Jeszcze jedna bramka! Tym razem Rashford! Świetna piłka przez całe boisko, za linię obrony Newcastle, gdzie już czekał osamotniony Marcus!

NEWCASTLE UNITED 1:4 MANCHESTER UNITED

Bramki: 2′ Shaw (sam.), 22′ Maguire 86′ Fernandes 90′ Wan-Bissaka 90+5′ Rashford

Newcastle:  Darlow, Krafth, Fernandez, Lascelles, Lewis, Hayden (Schar 50′), Shelvey, Hendrick, Saint-Maximin, Joelinton (73′ Fraser), Wilson

United: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Fred (76′ Pogba), McTominay, Mata (90+1′ Matić), Fernandes, James (77′ Van de Beek), Rashford