Sytuacje były, goli brak. United 0-0 Chelsea

Manchester United bezbramkowo zremisował u siebie Chelsea. Czerwone Diabły pozostają na 15 miejscu w tabeli Premier League.

15′ Pierwszy kwadrans bez żadnych ofensywnych prób obu zespołów, zarówno United jak i Chelsea nie są w stanie przeprowadzić groźnej akcji.

18′ Piłka spada przed pole karne, próbuje Pulisić, ale bardzo nieudanie.

25′ Havertz prostopadle do Wernera, ten na szczęście nie przyjął piłki, gdyby mu się udało, wyszedłby na czystą pozycję.

29′ McTominay strzela, blokuje to Silva, mocne uderzenie wychowanka United.

31′ Bruno strzela, znów obrońcy Chelsea na posterunku, chwilę później Portugalczyk znów miał sporo miejsca przed polem karnym, jednak tym razem, w sam środek.

33′ Oba zespoły się obudziły, Havertz do Pulisicia, który schodzi na prawą nogę do środka, uderza, ale lekko i w środek.

33′ Ponownie, Pulisić napędza ataki gości. Strata Freda na własnej połowie, Amerykanin popędził na bramkę, oddał strzał, ale Maguire zdołał go przyblokować.

34′ Rashford! Miał swoją sytuację, wyszedł na wolne pole, uderzył po długim rogu, jednak świetnie obronił to Mendy!

40′ Mata uderza sprzed pola karnego, celnie, ale Mendy na posterunku. Druga dobra interwencja bramkarza Chelsea.

51′ Krótko rozegrany rzut rożny United, Mata znajduje Freda, który strzela z 16 metrów, ale zostaje zablokowany.

53′ Havertz znajduje Wernera, który lekko zwleka ze strzałem, przez co Maguire zdołał go jeszcze zablokować.

59′ Cavani! Ależ mógł mieć wejście! Bruno poszukał go podaniem w polu karnym, Urugwajczyk „dziubnął” piłkę i omal nie wpakował jej do po krótkim rogu do siatki!

60′ Świetne podanie R.Jamesa, które atakowali zarówno Havertz jak i Werner, jednak na szczęście obaj minęli się z piłką.

70′ Długa piłka na skrzydło do Rashforda, który ruszył na bramkę Chelsea, próbował minąć Azpillicuettę, który jednak zdołał się pozbierać i zablokować strzał Anglika.

87′ Jorginho strzela z woleja sprzed pola karnego, bardzo nieudanie.

88′ Greenwood do Cavaniego na 6 metr, ten uderza, ale jakimś cudem, Thiago Silva zdołał go ofiarnie zablokować!

90+1′ Rashford! Znowu Mendy! Kapitalna interwencja bramkarza Chelsea!

MANCHESTER UNITED 0:0 CHELSEA FC

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Fred, McTominay (83′ Greenwod), Bruno, Mata (58′ Pogba), Rashford, James (58′ Cavani)

Chelsea: Mendy, Azpilicuetta, Zouma, Silva, R.James, Chilwell, Jorginho, Kante, Pulisić (81′ Ziyech), Havertz (71′ Mount), Werner (71′ Abraham)