Bez kategorii

United triumfuje na Bramall Lane!

Manchester United pokonał 2-3 na wyjeździe czerwoną latarnię ligi, czyli Sheffield United. Dublet ustrzelił Rashford, swoją pierwszą bramkę w lidze dołożył Anthony Martial.

5′ GOL! 1-0 dla Sheffield. Fatalny błąd Hendersona…Wyprowadzenie piłki, Henderson zagrywa do Maguire’a, ten oddaje do Hendersona, który lekko przysnął i przy próbie wybicia został wyblokowany, piłka spada pod nogi McGoldricka, który z najbliższej odległości strzela bramkę.

16′ Sheffield jest nie do poznania, agresywne i odważne, kolejna stworzona sytuacja, tym razem Fleck dostał piłkę na 18 metrze, miał dużo czasu i miejsca i uderzył, ale obok bramki.

18′ United próbuje podań za plecy obrońców, ale poza spalonymi, niewiele z tego wynika.

23′ Dogranie Bruno Fernandesa w pole karne, główkuje Rashford, obok bramki.

26′ GOL! 1-1! Marcus Rashford! Kapitalne przyjęcie, świetne uderzenie! Do tego piękne podanie Lindelofa, „Rash” klei to idealnie i uderza obok bramkarza!

33′ GOL! 1-2! Anthony Martial! Piękne podanie Pogby za plecy obrońców, Martial ściera się z bramkarzem, który popełnia błąd i Francuzowi pozostało tylko skierować ją do pustej bramki.

35′ Akcja Martiala, który odwraca się z piłką, mija kilku rywali i podaje Rashfordowi, który strzela prosto w Ramsdale’a.

43′ Sheffield próbuje się odkuć, podanie do Burke, który z trudnej pozycji uderza na bramkę Hendersona, broni bramkarz United.

51′ GOL! 1-3! Marcus Rashford po raz drugi! Cała akcja Manchesteru United była świetna, ruleta Pogby, podania z pierwszej piłki, klepka Bruno z Rashfordem i wszystko kończy się paradoksalnie słabym strzałem właśnie Rashforda. Nie popisał się Ramsdale.

57′ Zagranie z rzutu rożnego do Bruno Fernandesa, ten strzela z woleja z 16 metra, ale niestety nieudanie.

67′ Mason Greenwood dostaje podanie z lewej strony, przyjęcie, krótki zwód i mocne uderzenie, broni Ramsdale

73′ Fernandes z rzutu wolnego, blokuje to ofiarnie obrońca.

78′ Świetna kontra United, Bruno dostał dużo wolnego miejsca i popędził na bramkę, podał do Martiala, który znalazł zagraniem Matę, który uderza lewą nogą, prosto w ręce bramkarza.

82′ Rzut wolny z groźnej pozycji. 18 metrów do bramki, strzela Mousset, prosto w ustawionego w murze Victora Lindelofa.

87′ GOL! 2-3! Sheffield nie odpuszcza. Rzut rożny, wrzutka w pole karne i pechowo Lindelof odbija piłkę o głowę McGoldricka i piłka wpada do bramki.

90+1′ Groźnie było, piłka spada na 10 metr, uderza z woleja Mousset, świetna parada Hendersona!

SHEFFIELD UNITED 2:3 MANCHESTER UNITED

Bramki: 5′ McGoldrick 87′ McGoldrick, 26′ Rashford 33′ Martial 51′ Rashford

Shefield: Ramsdale, Basham, Egan, Robinson, Baldock, Stevens, Berge (12′ Jagielka -> 64′ Mousset), Ampadu, Fleck, McGoldrick, Burke

Man Utd: Henderson, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles, Matic, Pogba, Fernandes (80′ Van de Beek), Greenwood (74′ Mata), Martial (90′ McTominay), Rashford