Bez kategorii

Osiem goli na Old Trafford, United gromi Leeds!

Manchester United rozegrał fantastyczny mecz i rozgromił u siebie Leeds United aż 6-2! Czerwone Diabły wreszcie zagrały koncert u siebie.

2′ GOOOL! 1-0! Scott McTominay! Ale gol! Bruno wystawia piłkę Szkotowi przed polem karnym, Scott uderza z pierwszej piłki, idealnie w długi róg! Bramkarz bez szans!

3′ GOOOOL! 2-0! Scott McTominay ma dublet! Szkot znalazł się w polu karnym i wykończył tę akcję jak profesor!

9′ Rashford dostaje podanie od McTominaya, wchodzi w pole karne, uderza z prawej nogi, blokuje to obrońca.

19′ Piłka w siatce United, jednak był spalony. Niedoszłym strzelcem Bamford, był na spalonym za linią obrońców

20′ GOOOL! 3-0! Bruno Fernandes! Leeds na deskach! Podanie prostopadłe, do którego dochodzi Martial, piłka jednak zostaje mu wybita, ale wprost pod nogi Bruno Fernandesa, który uderzył od razu i mamy trzybramkowe prowadzenie.

23′ Wrzutka w pole karne, Bamford strzela głową, ponad bramką.

34′ Raphinha czekał na piłkę na długim słupku, przyjął i błyskawicznie uderzył, świetnie broni De Gea!

37′ GOL! GOL! GOL! 4-0! Deklasacja! Victor Lindelof z bramką! Wrzutka z rzutu rożnego, Martial przedłuża na długi słupek, tam jest Victor Lindelof, który z 5 metra dokłada nogę!

41′ GOL! 4-1! Cooper strzela dla Leeds. Kapitan rywali pewnie uderza głową w długi róg, piłka wpada do bramki od słupka.

47′ Martial w swoim stylu, czyli świetny zwód i stworzenie sobie okazji, ale niestety słabszy strzał i z 10 metrów nie udało się podwyższyć prowadzenia.

50′ Ależ obrona De Gei! Zagranie na lewą stronę, tam czekał Raphinha, który strzela z powietrza, kapitalnie, na refleksie, broni De Gea, zbijając to jeszcze na słupek!

65′ Raphinha uderza z woleja po złym wybiciu McTominaya, De Gea zbija to na róg!

66′ GOL! 5-1! Daniel James! Kapitalna prostopadła piłka od McTominaya, jeszcze lepsze przyjęcie kierunkowe Jamesa i strzał między nogami bramkarza!

70′ GOL! 6-1! Bruno z karnego! Martial dał się faulować, sędzia po chwili zawahania pokazał na punkt karny. Jedenastkę, w swoim stylu, wykorzystał Bruno Fernandes.

73′ GOL! 6-2, Dallas popisuje się pięknym uderzeniem! Drugi gol dla Leeds. Bomba z około 20 metrów w samo okienko, De Gea absolutnie bez szans.

78′ McTominay w poszukiwaniu hat-tricka, uderzenie z dystansu, niestety nieudane.

81′ Harrison doszedł do sytuacji po nieudanym wślizgu Freda, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez Maguire’a.

85′ Miał swoją sytuację Cavani, dostał dobre prostopadłe podanie i był sam na sam, jednak strzał prosto w bramkarza.

86′ Telles podłącza się do ataku, wychodzi na czystą pozycję i uderza mocno, broni Meslier.

86′ Maguire z rzutu rożnego, prosto w bramkarza.

87′ Przejęcie Freda, który mija jeszcze dwóch zawodników i zamiast podać do środka, do pustej bramki, strzelał i nie zdołał pokonać bramkarza.

MANCHESTER UNITED 6:2 LEEDS UNITED

Bramki: 2′ McTominay 3′ McTominay 20′ Fernandes, 37′ Lindelof, 66′ James, 70′ Fernandes (k) 41′ Cooper 73′ Dallas

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw (61′ Telles), Fred, Mctominay, James, Fernandes (72′ Van de Beek), Martial, Rashford (72′ Cavani)

Leeds: Meslier, Alioski, Ayling, Cooper (72′ Davis), Dallas, Phillips (46′ Struijk), Klich (46′ Shackelton), Raphinha, Rodrigo, Harrison, Bamford