Wypowiedzi

Solskjaer po meczu z Fulham

Menedżer United, którego podopieczni wygrali kolejne już w tym sezonie spotkanie wyjazdowe, wypowiedział się o słabym początku i nerwowej końcówce dzisiejszego spotkania oraz chwalił Paula Pogbę.

O słabym początku:

Zaczęliśmy ospale, na szczęście gol rywala nas pobudził, po raz kolejny dobrze zareagowaliśmy na stratę gola i graliśmy bardzo dobrze. Później zbyt długo i powolnie rozgrywaliśmy nasze akcje.

O nerwowej końcówce:

Mieliśmy jeszcze kilka okazji by zamknąć ten mecz wcześniej. Nie wykorzystaliśmy ich i przez tylko jedną bramkę przewagi, mieliśmy nerwową końcówkę. 

O Pogbie:

Fantastyczna bramka Paula. Piękne trafienie i to jeszcze z lewej nogi. Był dziś naprawdę zaangażowany i chętny do gry. On naprawdę złapał formę. Jest zdrowy, zarządza grą w środku pola, jest w stanie zmienić ciężar gry, rozrzucić akcję. Kluczowe u niego jest wprowadzenie go w stały rytm meczowy i utrzymanie go w nim. Efekty widać na boisku.

O walce o tytuł:

Zawsze mówi się o “walce o tytuł” kiedy jest się liderem w połowie sezonu, ale my o tym nie myślimy. Skupiamy się na każdym kolejnym spotkaniu. Kiedy wygrywasz takie mecze jak dziś, trudne i ciężkie, to robi to różnice. Te 2 dodatkowe punkty, zamiast jednego zdecydowanie robią różnicę. To bardzo nieprzewidywalny sezon. Zobaczymy jak to wszystko się zakończy.

Dodaj komentarz

Please Login to comment
X