Wypowiedzi

Solskjaer po rewanżu z Realem Sociedad

Ole Gunnar Solskjaer wypowiedział się m.in o tendencji swojej drużyny do odpadania w półfinałach oraz o najbliższych, kluczowych 3 tygodniach.

Solskjaer zapytany o to, czy drużyna jest w stanie wygrać całe rozgrywki czy jednak obawia się, że drużyna znów odpadnie tuż przed finałem, odpowiada w następujący sposób:

Bardziej w pamięć zapadają porażki niż zwycięstwa, wszyscy pamiętają, że 3 razy odpadaliśmy już w półfinałach, a nikt nie docenia, że aż 3 razy byliśmy tak blisko. Ta drużyna wie jaki to ból, odpaść tuż przed finałem. Nie zabraknie nam determinacji. Wszyscy jesteśmy jedną grupą, wszyscy trzymają się razem. Nie przejmujemy się porażkami, wiemy jak ciężko pracujemy na nasze zwycięstwa, chcemy osiągnąć w tym sezonie więcej. Świadomość, że wcześniej zawodziliśmy w półfinałach dodaje nam jeszcze więcej determinacji.

Kolejne minuty na boisku otrzymał dziś młody Shola Shoretire.

Shola ma umiejętności, zapowiada się na bardzo dobrego piłkarza. Dziś dostał kolejne 15 minut, które go zbudują. On wie, że powinien cieszyć się i czerpać z każdej minuty spędzonej na boisku, zwłaszcza na Old Trafford – powiedział Solskjaer.

Do przerwy reprezentacyjnej pozostały 3 tygodnie. Co czeka United?

Przed nami bardzo ważne trzy tygodnie. Zagramy w tym czasie 6-7 spotkań. W tym Chelsea, Leicester oraz West Ham – czyli mecze z wielkimi i mocnymi zespołami. Te 3 tygodnie będą dla nas niesamowicie ważne i mogą okazać się kluczowe – podsumowuje Solskjaer.