Remisowe pożegnanie z Old Trafford

Manchester United niespodziewanie tylko zremisował 1-1 w dzisiejszym meczu z Fulham na Old Trafford. Czerwone Diabły były drużyną zdecydowanie lepszą, jednak niewykorzystane sytuacje i nieupilnowanie Bryana spowodowało, że na koniec mamy podział punktów.

W 13 minucie mieliśmy 1-0! Edinson Cavani wykorzystuje wyjście z bramki Areoli i z blisko 40 metrów przelobował bramkarza Fulham.

W 26 minucie Bruno ładnie uderzył zza pola karnego, ale Areola zdołał odbić piłkę do boku.

W 37 minucie Lindelof dał się łatwo ograć młodemu Fabio Carvalho, lecz jego lekki strzał po ziemi z łatwością złapał David De Gea.

W 43 minucie Bruno Fernandes kolejny raz próbował strzałem z dystansu po niepewnym wybiciu obrońców Fulham. Strzał okazał się zbyt lekki by zaskoczyć Areolę.

W 51 minucie Scott McTominay wykonał piękny rajd i został sfaulowany przed polem karnym rywali. Rzut wolny wykonywał Bruno Fernandes i jego strzał minimalnie minął słupek.

W 55 minucie mogło być 2-0. Greenwood miał dobrą okazję po dośrodkowaniu Bruno. Ostatecznie okazało się, że jednak był spalony.

W 60 minucie dobra okazji Lookmana, ale David De Gea stanął na wysokości zadania.

W 73 minucie kolejna świetna okazja Greenwooda. Cavani doskonale zagrał prostopadle do Anglika, a ten stanął oko w oko z Areolą, który obronił jego uderzenie. Chwilę później dobijał jeszcze Bruno, ale bardzo niecelnie.

W 76 minucie było 1-1! Reid dośrodkowuje z prawego skrzydła a Bryan pewnie pokonuje Davide De Geę strzałem głową.

MANCHESTER UNITED – FULHAM 1-1 (1-0)
Bramki: Cavani 13′ – Bryan 76′

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Tuanzebe, Shaw, Fred, McTominay (Rashford 62′), Pogba, Fernandes, Greenwood (Amad 83′), Cavani (Van de Beek 87′)

Fulham:Areola, Ream, De Cordova-Reid, Adarabioyo, Cavaleiro, Lemina, Lookman (Tete 89′), Reed (Andersen 32′), Bryan, Anguissa, Carvalho (Loftus-Cheek 63′)