Ze Świata

#16 Diabły na Mistrzostwach – Walia jedzie do domu

Daniel James i Dylan Levitt dołączają do Scotta McTominay’a i wraz ze swoją kadrą żegnają się z Euro 2020. Walijczycy zostali zmiażdżeni przez Duńczyków aż 0:4.

Pierwsze 20-30 minut gry było wyrównane, Walia ambitnie walczyła i starała się o objęcie prowadzenia. James szarżował na swojej lewej flance i próbował coś stworzyć po podaniach prostopadłych od kolegów. Niestety, wraz z bramką Dolberga na 0:1, Dania przejęła inicjatywę. Później koszmarny błąd Walijskiej defensywy i Dolberg strzelił na 0:2, zaliczając dublet. James w drugiej połowie oddał jeden strzał w 68 minucie, ale nie znalazł on drogi do siatki. W końcówce Duńczycy się rozpędzili i ostatecznie wpakowali Walii jeszcze dwa gole. Dylan Levitt nie podniósł się z ławki rezerwowych.