Złoty gol Rashforda! United wygrywa arcyważny mecz w dramatycznych okolicznościach!

Manchester United wygrał arcyważne spotkanie z West Hamem i wskoczył na 4 miejsce w tabeli Premier League. „Złotą bramkę” zdobył Marcus Rashford w 93 minucie spotkania.

9′ Ronaldo uderza z rzutu wolnego, prosto w mur, odbita piłka wychodzi na rzut rożny.

14′ I znów Ronaldo, tym razem z przygotowanej pozycji,  z lewej nogi, ale gracze West Hamu nie dają mu swobody, momentalnie rzucili mu się pod nogi, piłka zablokowana.

20′ Ależ to mogła być piękna bramka! Bruno kapitalnie dośrodkował z bocznej strefy, a Ronaldo idealnie wyszedł na pozycję, ale zabrakło mu kilku centymetrów by strącić piłkę do bramki Areoli!

22′ Diabły przeważają, Ronaldo na lewe skrzydło do Elangi, ten centruje na głowę Dalota, który wbiegł w tę akcję, niestety obrońca przestrzelił obok bramki.

35′ Długa piłka w pole karne West Hamu, Ronaldo walczył z obrońcami o pozycję, po czym pada w polu karnym, gwizdek sędziego jednak milczy.

50′ Przypadkowa odbitka od zawodnika West Hamu i Fred wychodzi na czystą pozycję, jednak Brazylijczyk strzela prosto w Areolę!

54′ Rzut rożny dla gości, piłka spada przed pole karne do Bowena, ten huknął w boczną siatkę, było groźnie.

56′ Żółta kartka dla Maguire’a za ostre wejście w Bowena.

58′ Telles centruje z rzutu rożnego, Varane schodzi na krótki słupek i uderza głową, piłka jednak przelatuje obok słupka Areoli!

61′ Dalot centruje z prawej strony, Elagna dochodzi do tego zagrania i strzela z pierwszej piłki, obok bramki.

63′ Declan Rice dostaje żółtą kartkę za przytrzymywanie Rashforda wychodzącego na pozycję.

64′ Bruno Fernandes próbuje z dystansu, ale piłka po jego strzale leci wysoko ponad bramką.

75′ Telles z dystansu, kompletnie nieudanie.

77′ Antonio odwraca się z Varanem na plecach, strzela z całej siły, ale prosto w De Geę.

78′ Bruno! To mogła być bramka! Rashford wygrał walkę o pozycję, zgrał piłkę do Bruno, ten przełożył na lewą nogę i z około 16 metrów strzela, ale znów wysoko ponad bramką.

87′ Ufff…Soucek powinien strzelić na 0:1, dostał świetną centrę z rzutu rożnego, Czech uciekł Varane’owi i oddał strzał w długi róg, De Gea zamarł…piłka mija nieznacznie słupek.

90′ Ronaldo! Bruno znalazł go w polu karnym, Cristiano odwrócił się i uderzył, Areola lapie!

90+3′ GOOOOOOOOL! 1-0 DLA UNITED! MARCUS RASHFORD! Ależ kontra Diabłów! Martial wypuścił Cavaniego na czystą sytuację, a Urugwajczyk jeszcze znalazł podaniem Rashforda, który strzela do pustej bramki!

MANCHESTER UNITED 1:0 WEST HAM UNITED

Bramki: 90+3′ Rashford

Man Utd: De Gea, Dalot, Maguire, Varane, Telles, Fred (81′ Cavani), McTominay, Fernandes, Elanga (62′ Rashford), Ronaldo, Greenwood (81′ Martial)

West Ham: Areola, Coufal, Dawson, Zouma, Cresswell, Rice, Soucek, Lanzini, Fornals, Bowen, Antonio