Wypowiedzi

Ten Hag po remisie z Chelsea

Ekipa Erika Ten Haga rozegrała właśnie 4 mecz w 10 dni, tym razem przywiozła cenny remis ze Stamford Bridge, wyszarpany po bramce Casemiro w samej końcówce.

Co stało się Varane’owi?

„Rapha” już się uspokoił. Nie wiemy jeszcze co się stało, potrzebujemy czasu. Sztab medyczny nie był w stanie ocenić co się stało, bez dokładnych badań. Za 24 godziny powinniśmy wiedzieć więcej.

Twoi piłkarze po raz kolejny pokazali charakter.

Muszę z tego miejsca pochwalić zespół. Walczyć i grać na takiej intensywności w 4 meczu w przeciągu 10 dni? Ogromny szacunek. Jestem z nich dumny.

Znów zawiodła was skuteczność, nie uważasz?

W pierwszej połowie Rashford miał dwie dogodne okazje, Antony jedną. Musimy wykorzystywać takie sytuacje bo w meczach z takimi rywalami, kolejnych może już nie być. 3 stuprocentowe szanse w jednej połowie na wyjeździe z trudnym rywalem – musimy być bardziej bezwzględni w takich sytuacjach. 

Jesteś zadowolony z gry obrońców?

Mieliśmy trochę problemów w defensywie pod koniec pierwszej połowy, ale w drugiej mieliśmy już niemal wszystko pod kontrolą. Nie kreowaliśmy już tak dobrze, ale Chelsea również nie stwarzała zagrożenia.

Sprawiedliwy rezultat?

Myślę, że to sprawiedliwy rezultat. Byłbym zawiedziony, gdybyśmy wyjechali stąd bez chociaż punktu, ponieważ nie zasłużyliśmy na to. Cieszymy się, że na koniec niezwykle ciężkiego tygodnia, zabraliśmy punkt do Manchesteru.

 

5 1 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X