Wypowiedzi

Ten Hag po wygranej z Sheriffem

Manchester United pokonał u siebie 3:0 Sheriff Tyraspol w Lidze Europy i jest już pewny wyjścia z grupy. Erik Ten Hag chwalił swoich podopiecznych.

3:0 i pewne wyjście z grupy. Jesteś dziś zadowolony?

Cieszy mnie, że stworzyliśmy dużo sytuacji przeciwko rywalowi, który bronił się całym zespołem. To był nasz mankament wcześniej, teraz jest o wiele lepiej.

Dużo pozytywów?

Dużo, czyste konto, dobra gra zarówno z piłką, jak i bez piłki. Nie daliśmy się zaskoczyć z kontrataku, dużo kreowaliśmy. 

Czy nie irytują Cię „sztuczki” Antony’ego?

Nie, dopóki jest to równie efektywne co efektowne.

Czy zmiana Antony’ego była planowana?

Tak, ta zmiana była planowana w sytuacji, w której będziemy wygrywać. Tak było i dlatego została przeprowadzona, chciałem zobaczyć jak wyglądają Rashford i Ronaldo razem.

Czy cieszy Cię gol Ronaldo?

Bardzo. Dobrze się go dzisiaj oglądało, pracował dla zespołu, kreował sytuacje innym, a zespół dobrze go wykorzystywał. Wszyscy wiemy, że on umie wykończyć. Bardzo potrzebował tego gola, cieszę się, że go zdobył.

Czemu Garnacho dostał szansę akurat dziś?

Wcześniej nie byłem zadowolony z jego postawy i pracy. W ostatnich 3-4 tygodniach jednak nastąpiła zmiana, coś ruszyło do przodu. To było widać i to mnie cieszy. Dlatego właśnie dziś grał Garnacho.

Czy jesteś zadowolony z jego występu?

Grał dobrze, dał nam sporo dynamiki, był aktywny. Jestem z niego zadowolony.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X