Wypowiedzi

Ten Hag po wygranej z Realem Betis

Erik Ten Hag chwalił siłę mentalną swojej drużyny, która potrafiła się efektownie odbić po klęsce na Anfield. Indywidualne pochwały spotkały też Wouta Weghorsta i Bruno Ferandesa.

– Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Powinniśmy prowadzić 3-0 do przerwy, a zamiast tego było 1-1 – powiedział Ten Hag. Popełniliśmy w pierwszej połowie jeden błąd i od razu straciliśmy bramkę. Zwłaszcza w drugiej połowie wyglądaliśmy rewelacyjnie, strzeliliśmy naprawdę piękne bramki, daliśmy naszym fanom trochę powodów do radości.

Menedżer chwalił siłę mentalną swoje zespołu – Pokazaliśmy dziś charakter i zadziorność, dobrze wyglądaliśmy w ataku, dominowaliśmy, była wymienność pozycji, stworzyliśmy mnóstwo okazji. Zawsze cieszy gdy twój zespół jest w stanie tak dobrze zareagować na klęskę. To nie pierwszy raz w tym sezonie kiedy musimy podnieść się po ciosie. Ale ten zespół ma charakter, dziś należą im się same pochwały.

Imponujący występ zaliczył Bruno Fernandes, nie uszło to uwadze menedżera On był dzisiaj rewelacyjny. Był liderem tego zespołu, przewodził od pierwszej do ostatniej minuty. Nadawał tempo naszym atakom, do tego zdobył bramkę. Świetny występ – chwalił swojego podopiecznego Ten Hag.

Swoją pierwszą bramkę na Old Trafford zdobył Wout Weghorst. Wout miał dziś sporo okazji, często brakowało mu zaledwie kilku centymetrów – zauważył Holender. – Pokazał swoją wartość, tworzy swoją pracą okazje dla innych kolegów. Zasłużył na tę bramę jak mało kto.