Bezbramkowy remis z Southampton. Czerwona kartka dla Casemiro ustawiła mecz.

Manchester United bezbramkowo zremisował na Old Trafford z Southampton. Czerwone Diabły od 33 minuty grały w dziesiątkę po czerwonej kartce Casemiro.

W 15 minucie znakomite rozegranie Rashforda z Bruno i Marcus stanął oko w oko z bramkarzem Southampton, niestety uderzył za lekko.

W 23 minucie było blisko gola dla Southampton! Dobra akcja gości i dośrodkowanie na głowę Walcotta, na szczęście De Gea dobrze obronił jego strzał głową.

W 33 minucie faul Casemiro przed polem karnym. Zbyt wysoko uniesiona noga trafia rywala w piszczel i Brazylijczyk ogląda czerwoną kartkę.

W 38 minucie po faulu na Antonym, United miało rzut wolny. Bruno dośrodkował do Varane, ten z metra trafił w bramkarza Southampton. To powinno być 1-0.

W 44 minucie wymuszona zmiana po czerwonej kartce Casemiro. McTominay zmienił Weghorsta.

Do przerwy utrzymał się wynik 0-0.

W 49 minucie było blisko gola samobójczego autorstwa Scotta McTominaya, który przeciął dośrodkowanie jednego z piłkarzy Świętych, piłkę lecącą do siatki wybił sprzed linii bramkowej Wan-Bissaka.

W 53 minucie goście kolejny raz byli bliscy gola. Ward-Prowse uderzał z rzutu wolnego i trafił w poprzeczkę.

W 63 minucie mogliśmy prowadizć. Antony świetnie przerzucił piłkę do Shawa, ten jednak za długo zwlekał z uderzeniem i zablokował go jeden z obrońców Southampton.

Chwilę później niefrasobliwe zagranie Wan-Bissaki, Southampton przejmuje piłkę i Wallcott pędził na bramkę De Gei, na szczęście jego strzał obronił Hiszpan. Było blisko!

W 68 minucie Bruno Fernandes strzela tuż przy słupku, a bramkarz lekko trąca piłkę, która odbija się od słupka! Chwilę później akcja pod bramką De Gei i Walker-Peters huknął, trafiając w słupek!

W 72 minucie Erik ten Hag przeprowadził podwójną zmianę. Garnacho i Pellistri zmienili Antony’ego i Sancho.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. United bezbramkowo remisuje z Southampton.

MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON 0-0 (0-0)
Czerwona kartka: Casemiro 33′

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Martinez (Maguire 90′), Varane, Shaw, Casemiro, Fernandes, Sancho (Garnacho 72′ – Fred 90′), Antony (Pellistri 72′), Weghorst (McTominay 44′), Rashford

Southampton: Bazunu, Walker-Peters, Bednarek, Bella-Kotchap, Perraud, Lavia, Ward-Prowse, Alcaraz (Armstrong A. 55′), Walcott (Onuachu 84′), Kamaldeen, Adams (Mara 79′)