Klub

Oświadczenie klubu w sprawie „bana” na konferencję dla dziennikarzy

Na dzisiejszą konferencję prasową Manchesteru United nie zostali wpuszczeni dziennikarze min. Manchester Evening News, którzy w ostatnich tygodniach, zdaniem klubu, szkodzili mu swoimi publikacjami.

Na dzisiejszą konferencję prasową Erika Ten Haga przed meczem ligowym z Chelsea nie zostali wpuszczeni dziennikarze dużych portali. Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, David McDonnell z The Mirror oraz Rob Dawson z ESPN. Wszyscy znamy nazwy tych stacji, sami niejednokrotnie cytujemy ich informacje na naszej stronie. Klub opublikował oświadczenie w tej sprawie, którego przetłumaczoną treść prezentujemy wam w całości:

„Postanowiliśmy dziś podjąć działania skierowane w kilka portali informacyjnych, nie dlatego, że ich publikacje nam się nie spodobały, ale z powodu braku jakichkolwiek chęci opublikowania bądź wysłuchania naszych wyjaśnień, zerowej szansy na przedstawienie punktu widzenia klubu czy podania kluczowych kontekstów. Uważamy, że mamy do tego prawo i będziemy tego prawa bronić. Mamy nadzieję, że taka decyzja poprawi naszą współpracę z mediami w przyszłości” 

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
X