Mecze

U-21: United remisuje z Liverpoolem

628-390-weir

Manchester United zremisował 1-1 z drużyną Liverpoolu w rozgrywkach Premier League do lat 21. Gola na 1-0 dla the Reds zdobył w 55 minucie Jerome Sinclair, a do remisu w 72 minucie doprowadził James Weir.

Drużyna prowadzona przez Warrena Joice’a dzięki remisowi w spotkaniu z Liverpoolem zrównała się punktami z Sunderlandem i dzięki lepszej różnicy bramek, wrócili na fotel lidera, ponadto mają oni jeden mecz rozegrany mniej. W młodzieżowej drużynie United od pierwszej minuty na boisku pojawił się wracający po kontuzji Antonio Valencia, który ma nabrać rytmu meczowego przed powrotem do pierwszej drużyny. Ponadto w składzie Czerwonych Diabłów zagrali między innymi Paddy McNair, Andreas Pereira i Adnan Januzaj.

Liverpool U-21 – Manchester United U-21 1-1 (0-0)
Bramki: Sinclair 55′ – Weir 72′

Skład United: J.Pereira – Valencia, Williams, McNair, Riley – El Fitouri, McTominay, Love – A.Pereira, Januzaj, Weir.