Mecze

Schmeichel chwali Fosu-Mensaha

628-390-fosu-mensah-martial

Peter Schmeichel pochwalił Timothy Fosu-Mensaha za bardzo dobre dogranie piłki do Anthony’ego Martiala, którego trafienie dało Manchesterowi United zwycięstwo 1-0 z Evertonem.

Młody Holender zmienił w przerwie słabego w pierwszej połowie Marcosa Rojo i jego podanie po ziemi otworzyło Martialowi drogę do bramki.

Pierwsza połowa nie była dobra. Zmiana w przerwie odmieniła sytuację. Fosu-Mensah wszedł i dzięki jego podaniu padła bramka.

– Przy golu wykonał on dobry ruch w kierunku Rashforda i otrzymał dobre podanie, po czym idealnie odegrał piłkę do Martiala. Było to tylko jedno takie zagranie w meczu, ale to wystarczyło – powiedział Peter Schmeichel dla „Sky Sports”.

Dzięki temu zwycięstwu, United awansowało na 5 pozycję i do czwartego Manchesteru City na siedem kolejek przed końcem sezonu, traci tylko punkt.

W następnej kolejce Czerwone Diabły zmierzą się z Tottenhamem.