Transfery

Futbol Mercado: PSG złożyło ofertę za Valencię

628-390-valencia

Paris Saint-Germain jest zainteresowane sprowadzeniem Antonio Valencii. Paryżanie złożyli za Ekwadorczyka ofertę w wysokości 26 milionów funtów – informuje „Futbol Mercado”.

30-latek, który rozegrał dotychczas 84 mecze w reprezentacji Ekwadoru, zaliczył w ostatnim sezonie w barwach United 4 asysty w 22 meczach. Valencia miałby w PSG zająć na prawej obronie miejsce Gregory’ego Van der Viela, który odszedł do tureckiego Fenerbahce.

Zdaniem „Futbol Mercado”, nowy trener PSG, Unai Emery widzi w Ekwadorczyku idealne wzmocnienie składu jego drużyny i ponoć wystosował do United ofertę w wysokości 32 milionów euro (około 26 milionów funtów).

Jeśli zatem Jose Mourinho zdecyduje się na sprzedaż Valencii, to klub zarobiłby na nim 10 milionów funtów, gdyż w 2009 roku sprowadzono go za 16 milionów funtów.

X