Mecze

Shaw zachwycony zwycięstwem

628-390-shaw-2

Luke Shaw powrócił do zdrowia po poważnej kontuzji i stał się kluczową postacią Manchesteru United. Lewy obrońca spędził 90 minut na murawie Old Trafford w trakcie wygranego 2:0 meczu z Southampton.

Shaw nie ukrywał, że po serii dobrych wyników nastroje w szatni są bardzo dobre.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. W tej fazie sezonu wszystkie punkty są bardzo ważne. Zagraliśmy bardzo dobrze, ale nasza gra w drugiej połowie była lepsza. Zdarzały się błędy, ale przez większość czasu to my dominowaliśmy. Po zdobyciu pierwszej bramki wiedzieliśmy, że jesteśmy w stanie rozstrzygnąć losy meczu i ostatecznie to zrobiliśmy. Strzeliliśmy kolejnego gola i było po sprawie.

Jednym z głównych bohaterów wczorajszego spotkania był powracający Paul Pogba.

Z wyjątkiem pierwszego kontaktu z piłką był fantastyczny. Wiedzieliśmy, co jest w stanie dać drużynie. Ciąży na nim presja, ale nie było jej widać po jego grze. Był jednym z naszych najlepszych – obok Zlatana – piłkarzy.