Mecze

United przegrywa po raz trzeci. Watford lepsze na Vicarage Road.

Watford - Manchester United

Manchester United przegrał 1-3 z Watfordem po golach Capoue, Zunigi i Deeneya. Dla Manchesteru United strzelił niezawodny Rashford.

W 13. minucie strzałem zza pola karnego popisał się Odion Ighalo, jednak jego uderzenie przeleciał obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Davida De Geę.

Cztery minuty później Szerszenie stworzyły sobie dwie kolejne okazje. Troy Deeney popisał się bardzo dobrym uderzeniem głową po dośrodkowaniu Janmaata, jednak bramkarz Manchesteru United popisał się fantastyczną interwencją. Chwilę później po dośrodkowaniu Cathcarta głową strzelił Ighalo, ale jego strzał nie zmierzał w kierunku bramki.

21. minuta przyniosła pierwszą groźną okazję dla Czerwonych Diabłów. Do nieudanego dośrodkowania Rashforda doszedł Zlatan, ale jego strzał nie znalazł drogi do siatki.

Dziesięć minut później strzału z 30 metrów spróbował Paul Pogba. Piłka po jego uderzeniu zatrzymała się na poprzeczce.

W 34. minucie kolejnego gola w Premier League zdobył Capoue. Z prawego skrzydła piłkę wrzucił Janmaat, a Francuz pewnym strzałem umieścił piłkę w górnym prawym rogu bramki Manchesteru United.

W 41. minucie przed dobrą okazją stanął Zlatan Ibrahimovic, ale jego strzał zablokował Prodl.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Watfordu, chociaż Manchester United miał swoje szanse.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy dobrym wolejem popisał się Ashley Young. Jego uderzenie zostało zablokowane przez Behramiego.

W 59. minucie strzał oddał Nordi Ambrabat. Podawał Craig Cathcart. Ostatecznie uderzenie zawodnika Watfordu zatrzymało się na ciele defensora Manchesteru United.

W 62. minucie stan meczu wyrównał Marcus Rashford. Po złym wybiciu piłki przez defensorów Watfordu, do piłki doszedł Zlatan. Szwed szukał w polu karny Rashforda, jednak futbolówka odbiła się od obrońców rywali. Ostatecznie młody napastnik wykazał się największym sprytem i zdobył bramkę.

W 79. minucie doskonałą główką popisał się Zlatan Ibrahimovic, ale równie dobrze interweniował Gomes.

Już trzy minuty później Watford po raz kolejny wyszedł na prowadzenie. Wprowadzony za Capoue Zuniga umieścił piłkę w siatce swoim pierwszym kontaktem z piłką. Bramka była bardzo podobna do tej zdobytej przez Capoue.

W 93. minucie Marouane Fellaini w polu karnym przewrócił Zunigę. Karnego na gola zamienił Deeney.

WATFORD 3:1 MANCHESTER UNITED

Capoue 34′, Zuniga 83′, Deeney 94′ – Rashford 62′

Watford: Gomes – Cathcart, Prodl, Britos, Janmaat (Amrabat 50′), Holebas – Capoue (Zuniga 82′), Pereyra, Behrami – Deeney, Ighalo (Success 89′)

Manchester United: De Gea – Valencia (Mata 62′), Bailly, Smalling, Shaw (Memphis 85′) – Fellaini, Pogba – Martial (Young 38′), Rooney, Rashford – Ibrahimovic