Mecze

Rezerwy: United 1 Arsenal 0

628-390-roshaun-williams

Rezerwy Manchesteru United pokonały rezerwy Arsenalu Londyn 1:0 po bramce Ro-Shaun Williams w 7 minucie meczu na Leigh Sports Village w pierwszym z dwóch meczów, które druga drużyna Czerwonych diabłów miała rozegrać w tym tygodniu.

Młody podopieczny Warrena Joyce’a  zdobył swoją pierwszą bramkę na poziomie rezerw wykorzystując dośrodkowanie Josh Harropa już w 7 minucie meczu.

Pomimo świetnego startu, United nie było zbyt często przy piłce, gdyż to Kanonierzy starali się przy niej jak najdłużej utrzymywać, co jednak nie przekładało się na stwarzane okazje pod bramką Sama Johstone’a.

Czerwone Diabły były znacznie lepsze po przerwie, Harrop i Joe Riley robili dużo zamieszania na skrzydłach co zmusiło Arsenal do bardziej zachowawczej gry.

Drużyna z Londynu oddała pierwszy celny strzał na bramkę United dopiero w 68 minucie, ale Sam Johnstone sobie z nim poradził.

Rezerwy Manchesteru utrzymały minimalna przewagę do końca meczu. Następna potyczka młodych diabłów odbędzie się w piątek przeciwko rezerwom drużyny Tottenhamu.

MANCHESTER UNITED U-23 – ARSENAL U-23 1-0
Bramka: Williams 7′

United: Johnstone, Williams, Tuanzebe (c), Poole, Riley, Olosunde, El Fitouri, Redmond, Willock (Scott 86′), Harrop, Mitchell (Kehinde 67′).

Arsenal: Keto, Johnson, Da Silva, Bennacer (c), Da Graca, Pileas, Dragomir, McGuane, Nketiah, Hinds (Robinson 79′), Mourgos (Eyoma 78′)