Mecze

Fenerbahce bierze rewanż na Man Utd!

cww_7htxuaato7c-jpg-large

Fenerbahce wzięło rewanż na Manchesterze United za porażkę na Old Trafford. Czerwone Diabły zdominowały posiadanie piłki, ale ostatecznie przegrały 1:2.

Strzelanie rozpoczęło się bardzo szybko. Już w 2. minucie z lewej strony dośrodkował Volkan Sen, a fenomenalnym bicycle kickiem popisał się Moussa Saw. W drodze do siatki piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. David De Gea był bez szans.

Kolejne minuty upłynęły nie obfitowały w interesujące akcje. Manchester United nie miał pomysłu na przełamanie defensywy gospodarzy.

W 21. minucie Anthony Martial dobrym podaniem znalazł w polu karnym Wayne’a Rooneya. Kapitan nie przyjął najlepiej piłki, co pomogło Skrtelowi w skutecznym wykopaniu piłki na rzut rożny.

W 34. minucie na odważne dośrodkowanie zdecydował się Marcus Rashford. Wychowanek United wrzucił piłkę w pole bramkowe, ale Demirel sparował ją na rzut rożny. Tuż za plecami bramkarza znajdował się Zlatan.

Pierwsza połowa nie obfitowała w ciekawe sytuacje. Czerwone Diabły dominowały pod względem posiadania piłki, ale nic z tego nie wynikało.

W 57. minucie rajdem lewą stroną popisał się Anthony Martial. Podanie Francuza trafiło do Rashforda. Po krótkim zamieszaniu futbolówka trafiła pod nogi Maty, ale Hiszpan strzelił wzdłuż bramki gospodarzy.

W 59. minucie gospodarze podwyższyli na 2:0. Doskonałym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jermain Lens. Strzał byłego zawodnika Sunderlandu wpadł do siatki tuż obok słupka. David De Gea nawet nie próbował interweniować.

W 69. minucie wprowadzony chwilę wcześniej Emenike swoim strzałem sprawił problemy bramkarzowi przyjezdnych.

W 89. minucie bramkę kontaktową zdobył Wayne Rooney. Kapitan uderzył z 25. metrów i mocnym uderzeniem był w stanie zaskoczyć Demirela.

Ostatnie minuty obfitowały w emocje, jednak defensywa Fenerbahce nie dała się pokonać po raz drugi.

FENERBAHCE STAMBUŁ 2:1 MANCHESTER UNITED