628-390-mourinho-klopp

Zapraszamy na spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem. Relacja na żywo rozpocznie się tuż przed godziną 17.

MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL 1:1
Bramki: Ibrahimovic 84′ – Milner 27′

Witamy na naszej relacji. To nasza premierowa relacja na żywo z meczu,  więc liczymy, że jak największa liczba fanów United będzie emocjonować się meczem razem z nami. Poniżej możecie komentować aktualne wydarzenia. Pamiętajcie, że strona automatycznie odświeża się co minutę.

90+4′ – Ostatni gwizdek sędziego. Ostatnie sekundy upłynęły pod dyktando United.
90+3′ – De Gea radzi sobie ze słabym strzałem Wijnalduma.
90+1′ – Herrera otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na Firmino. Brazylijczyk uderzył Andera za co również został ukarany kartką o tym samym kolorze.
87′ – Piłkarze United protestują, ponieważ sędzia nie decyduje się na podyktowanie rzutu karnego po domniemanym zagraniu ręką obrońcy gości.
86′ – Rzut rożny dla Liverpoolu.
84′ – Ibrahimovic zdobywa gola głową. Kilka sekund wcześniej Fellaini uderzył w słupek po dośrodkowaniu Rooneya. Szwed dopełnił tylko formalności.

82′ – Mata zgrywa piłkę głową do Rooneya po wrzutce Herrery. Groźny strzał Wayne’a broni Mignolet, a do tego sędzia liniowy uznał, że Anglik był na spalonym.
80′ – Mata fauluje Coutinho na 50. metrze. Liverpool wykorzystuje tę okazję do gry na czas.
78′ – Walka o piłku w środku pola. Żadna z drużyn nie jest w stanie utrzymać się przy piłce dłużej niż kilka sekund.
76′ – Fellaini wchodzi na plac gry w miejsce Darmiana.
75′ – Kolejna strata Pogby. Groźna akcja Liverpoolu kończy się strzałem głową Wijnalduma.
74′ – United próbują jak najszybciej przenieść ciężar gry na połowę rywali, ale dzięki temu to Liverpool utrzymuje się przy piłce. Firmino na spalonym.
73′ – Dwa auty Liverpoolu na połowie United.
72′ – Mignolet wznawia grę po długiej przerwie.
70′ – Rooney nadepnął na stopę Milnera w ferworze walki.
65′ – Słaby strzał Rooneya ze skraju pola karnego. Chwilę później Mata zastępuję Martiala.
61′ – Coutinho zastępuje Origiego. Chwilę później De Gea zatrzymuje strzał Firmino z bliskiej odległości.
60′ – Manchester United stale napiera, ale nie jest w stanie przełamać obrony gości.
56′ – Kolejna groźna akcja prawą stroną. Mignolet po raz kolejny wyłapuje dośrodkowanie w kierunku Ibry.
51′ – Rooney dośrodkowuje wzdłuż linii końcowej, ale defensorzy Liverpoolu skutecznie interweniują.
50′ – Rooney wywalczył rzut rożny.
49′ – Rzut rożny po groźnym strzale Origiego.
48′ – Czerwone Diabły utrzymują się przy piłce w środkowej strefie.
W przerwie Wayne Rooney zastąpił na boisku Michaela Carricka.
45+1′ – Koniec pierwszej połowy. Liverpool prowadzi 1:0 po golu Milnera z rzutu karnego.

41′ – Mkhitaryan nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
37′ – Milner fauluje Mkhitaryana.
36′ – Rzut rożny dla United po rajdzie Valencii.
35′ – Jones zatrzymuje Firmino tuż przed polem karnym. Rzut rożny dla gości.
33′ – Ibra uderza w lewy dolny róg z rzutu wolnego. Mignolet odbija piłkę na rzut rożny.
32′ – Herrera faulowany na skraju pola karnego po rzucie rożnym.
30′ – Groźny wślizg Lovrena na Martialu. Obrońca Liverpoolu dostał za nieudaną interwencję żółtą kartkę.

27′ – Rzut karny dla Liverpoolu po ręce Pogby. Milner strzela w prawy róg, a De Gea nie jest w stanie zatrzymać strzału. 1:0 dla Liverpoolu.
26′ – Ogromny błąd Jonesa, który traci piłkę w polu karnym. Na szczęście sytuacje uratował Rojo. Rzut rożny dla Liverpoolu.
24′ – Kolejny błąd Pogby. Francuz pod presją podaje niecelnie i daje przyjezdnym aut na 30 metrze.
23′ – Zamieszanie po rzucie wolnym wykonywanym przez Milnera. Ostatecznie piłka ląduje w rękawicach hiszpańskiego bramkarza.
22′ – Liverpool z autem w pobliżu pola karnego po złym podaniu Valencii. Chwilę później faul Pogby na prawej stronie.
20′ – Kolejna groźna akcja United. Tym razem Mignolet łapie kąśliwe dośrodkowanie Mkhitaryana.
19′ – Pogba marnuje dobrą okazję po kolejnym błędzie defensywy gości.
18′ – Złe podanie Lovrena doprowadziło do zderzenia się Ibry i Mignoleta. Piłka wykopana przez Belga odbija się od napastnika i ląduje na górnej siatce.

17′ – Strata Pogby sprawia, że Liverpool miał przewagę 4 do 3 przed polem karnym De Gei, jednak dobra interwencja Darmiana zapobiega zagrożeniu.
16′ – Zlatan fauluje Klavana po wrzutce Valencii.
14′ – Pressing United zmusza Liverpool do podawania piłki w obrębie swojej połowy.
13′ – Martial dośrodkował w kierunku Zlatana. Szwed dotknął piłki, ale nie był w stanie skierować jej do bramki.
12′ – Po rajdzie Darmian do piłki dochodzi Martial. Francuz upadł w polu karnym, ale bez kontaktu z rywalem.
11′ – Goście utrzymują się przy futbolówce, ale niecelne podanie Klavana sprawia, że gospodarze otrzymują rzut z autu.
10′ – Pogba podaje niecelnie, a chwilę później Herrera fauluje przeciwnika na 50. metrze.
9′ – Mignolet przetrzymuję piłkę w polu karnym. Po wykopie Milner faulowany na połowie „Czerwonych Diabłów”.
8′ – Aut dla United na połowie Liverpoolu.
7′ – Carrick faulowany na własnej połowie. Próba rozegrania piłki na prawej stronie nieudana.
6′ – Obrońcy United rozgrywają piłkę na własnej połowie. Valencia wrzuca piłkę w pole karne, ale obrońcy rywali wyjaśniają sytuację.
5′ – „The Reds” utrzymują się przy piłce w strefie środkowej.
4′ – Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych. Tym razem piłkę łapie De Gea i przenosi ciężar gry na połowę Liverpoolu.
3′ – Rzut rożny dla Liverpoolu po interwencji Valencii na Origim w polu karnym De Gei.
2′ – Obydwie drużyny szukają swojego rytmu, czego wynikiem jest nieumiejętność dłuższego utrzymania się przy piłce.
1′ – Liverpool rozpoczyna mecz. Can fauluje Pogbę na połowie United.