Hotnews Mecze

Bez bramek na St Mary’s Stadium

martial-southampton

Manchester United zremisował bezbramkowo z Southampton na St. Mary’s Stadium w spotkaniu zaległej kolejki Premier League.

W 2 minucie pierwszy strzał w tym meczu oddają gospodarze, a konkretnie Targett. Zawodnik Southampton nie trafił jednak w bramkę.

5 minuta, sędzia dyktuje rzut karny za rękę Bailly’iego. Był to jednak błąd sędziego, ponieważ stoper United zagrał ręką przed polem karnym.

BRONI ROMERO!!! Nadal mamy 0-0! Gabbiadini uderzył po ziemi w kierunku prawego słupka Argentyńczyka, ten to wyczuł i fantastycznie obronił!

W 8 minucie na bramkę Fostera szarżuje… Eric Bailly! Minął 3 zawodników Southampton, a następnie uderzył z lewej nogi, ale bramkarz gospodarzy skutecznie interweniował.

W 15 minucie Rooney zagrywał prostopadle do Martiala, ten uderza z 16 metra, ale jego niski plasowany strzał po ziemi okazał się niecelny.

W 19 minucie z rzutu wolnego próbował Tadić, ale uderzył minimalnie obok bramki.

W 23 minucie w pole karne wpadł Cedric, ale trafił w boczną siatkę.

10 minut później Mata zagrywa w pole karne, piłka dociera do Smallinga, który oddaje strzał, ale zbyt lekki i Foster spokojnie łapie piłkę.

W 52 minucie z rzutu wolnego bardzo mocno uderzył Tadić, ale Romero fantastycznie broni!

Stephens marnuje stuprocentową sytuację. W 59 minucie zawodnik Southampton był sam przed bramkarzem na 3 metrze, ale nie zdołał trafić nawet w bramkę! Kiks piłkarza gospodarzy ratuje piłkarzy United przed stratą bramki.

W 63 minucie z dystansu próbował Wayne Rooney, ale kapitan Czerwonych Diabłów uderzył wyjątkowo niecelnie.

Jak to nie wpadło?! Kilka minut później sytuację mieli goście. Smalling poszedł na przebój, minął dwóch zawodników Southampton, a następnie zagrał w pole karne do Rooneya, ten zastawił się i wystawił piłkę na 10 metr do Maty, a ten mając przed sobą tylko golkipera, oddał niecelny strzał!

Warto wspomnieć, że w 64 minucie na boisku pojawił się Michael Carrick, dla którego jest to mecz numer 700 w koszulce Manchesteru United!

Martial trafia w słupek! W 72 minucie szarża Francuza, następnie zszedł na prawą nogę i zakręcił w kierunku długiego słupka,  ale właśnie słupek zatrzymuje piłkę po jego strzale!

W 83 minucie z dystansu uderzył Boufal, ale piłka poleciała ponad poprzeczką.

Manchester United zagrał dziś z dużą rezerwą i spokojem. Mecz nie był pasjonującym widowiskiem, ewidentnie widać, że najważniejszy jest finał Ligi Europy. Ostatni mecz w tym sezonie Premier League już w niedzielę, Czerwone Diabły podejmą u siebie Crystal Palace.

SOUTHAMPTON 0:0 MANCHESTER UNITED

Southampton: Foster, Cedric, Stephens, Yoshida, Targett, Romeu, Davis, Ward- Prowse, Tadić, Redmond, Gabbiadini (62′ Austin)

Man Utd:  Romero, Darmian, Bailly, Jones, Smalling, Tuanzebe (64′ Carrick), Fellaini (75′ Herrera), Mata (69′ Rashford), Rooney, Mkhitaryan, Martial