Wypowiedzi

Pogba: Jesteśmy pewniejsi siebie

pogab-swansea

Paul Pogba po wygranym 4-0 meczu ze Swansea powiedział, że zespół jest pewniejszy siebie, niż w poprzednim sezonie. Czerwone Diabły po dwóch spotkaniach mają 6 punktów i bilans bramkowy 8-0.

United długo nie mogło przełamać defensywy Łabędzi, dopiero w 45 minucie Eric Bailly zdobył pierwszego gola. W drugiej części nic nie wskazywało na tak wysoki wynik, lecz w końcówce w ciągu 4 minut podopieczni Jose Mourinho zaaplikowali rywalom kolejne 3 gole, a na listę strzelców wpisali się Lukaku, Pogba i Martial.

Oto co powiedział Pogba po meczu:

To dla nas bardzo dobry wynik, kolejny raz 4-0 z czystym kontem, chcemy podążać tą drogą. Jesteśmy pewniejsi siebie [niż w poprzednim sezonie  przyp. red.]. Lepiej się znamy i rozumiemy. Pracujemy ze sobą i myślę, że jest nam łatwiej.