Hotnews Mecze

United przegrywa z Bristol i odpada z Carabao Cup

Manchester United przegrał z Bristol City 2:1 i odpadł z Carabao Cup. Gola dla Czerwonych Diabłów zdobył Zlatan Ibrahimović.

Poprzeczka! W 10 minucie Martial dośrodkował w pole karne, piłka dotarła do Ibrahimovicia, ten uderzył, ale po rykoszecie, trafił w poprzeczkę!

W 16 minucie Martial próbował z dystansu, ale został zablokowany.

W 19 minucie groźnie pod bramką United, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, główkował Paterson, ale Blind zablokował jego strzał, a następnie Ibrahimović wyjaśnił sytuację.

Słupek! Tym razem Rashford obija obramowanie bramki! W 20 minucie Anglik uderzył mocno po długim rogu, ale niestety piłka trafiła w słupek i wróciła w pole! Napór United trwa!

Pogba! Kolejny strzał z poza szesnastki, Francuz ładnie przymierzył, ale znów, zabrakło centymetrów.

Piłka w siatce United, ale sędzia odgwizduje przewinienie na Romero, któremu przeszkodził we wznowieniu gry Reid, a następnie uderzył do pustej bramki. Sędzia jednak, dopatrzył się faulu i słusznie.

W 30 minucie Magunsson potężnie z dystansu, ale Romero świetnie obronił.

W 40 minucie piłka spadła na nogę Ibrahimovicia, ten z okolicy 6 metra uderzył, ale bardzo mocno i niecelnie.

W 50 minucie Reid znów groźnie uderzył, tym razem w boczną siatkę.

GOL… dla Bristol, 1:0 po fantastycznym uderzeniu Bryana. Zawodnik gospodarzy pięknie przymierzył i w 51 minucie mamy prowadzenie Bristol.

GOOLLL!! ZLATAN!! 1:1! Kapitalna bramka z rzutu wolnego!! Szwed uderzył mocno i po ziemi z okolic 18 metra i nie dał szans golkiperowi!!

W 70 minucie Lukaku przeprowadził ładną akcję, zszedł na lewa nogę i uderzył po krótkim słupku, ale Steele broni.

Jak to nie wpadło!? W 76 minucie Pogba popisał się świetnym dośrodkowaniem na głowę Lukaku, ten uderzył dobrze, ale Steele fantastycznie interweniował.

Ufff… Blisko gola dla Bristol, Paterson świetnie pokręcił Darmiana i uderzył w okolicach okienka, ale na szczęście minimalnie spudłował.

W 83 minucie Rashford pięknie uderzył z daleka, naprawdę niewiele zabrakło.

2:1 dla Bristol City w 93 minucie… koniec meczu.

Czerwone Diabły znów zagrały minimalistycznie i przeciętnie, a ambitni rywale to wykorzystali i pokonali podopiecznych Jose Mourinho.

BRISTOL CITY 2:1 MANCHESTER UNITED

Bramki: 51′ Bryan 90+3′ Smith , 54′ Ibrahimović

Bristol:  Steele, Wright, Flint, Baker, Magnusson (69′ Taylor), Brownhill (76′ Eliasson), Smith, Pack, Bryan, Paterson, Reid

Man Utd: Romero – Darmian, Lindelof, Rojo, Blind (61′ Lukaku), Shaw, McTominay, Pogba, Rashford, Martial, Ibrahimović (69′ Mkhitaryan)