Hotnews Mecze

Bez bramek z Southampton na Old Trafford

Manchester United zremisował 0:0 z Southampton na swoim stadionie. Oprócz punktów, Czerwone Diabły straciły Romelu Lukaku, który doznał poważnego urazu.

W 4 minucie już powinno być 1:0! Mata kapitalnie przyjął piłkę od Pogby, dośrodkował do Lukaku, ten uderzył głową, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką!

Goście odpowiadają groźnym strzałem, błąd Shawa i Romeu oddaje strzał, ale De Gea kapitalnie się wyciągnął

Romelu Lukaku opuszcza boisko z poważnym urazem głowy, został on zniesiony na noszach w 14 minucie. Zmienia go Marcus Rashford, miejmy nadzieję, że Belgowi nie stało się nic poważnego.

W 19 minucie Ward Prowse uderzył z rzutu wolnego, ale De Gea był czujny i odbił piłkę.

Chwilę później świetny kontratak, rozprowadzony przez Marcusa Rashforda, zagrał na wolne pole, do Mkhitaryana, a Ormianin fatalnym dośrodkowaniem zepsuł całą akcję.

W 22 minucie Hoetd powinien wyprowadzić gości na prowadzenie, świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Tadić, a stoper „Świętych” wyszedł do główki na 5 metrze, na szczęście nie trafił czysto w piłkę i nie pokonał De Gei.

Mata! Nie ma gola! W 27 minucie świetne zagranie Pogby, Rashford przyjął piłkę, ograł trzech zawodników i wystawił piłkę Macie, ale Hiszpan uderzył prosto w bramkarza Southampton!

Lingard!! Świetna piłka od Mkhitaryana, Anglik główkował z 7 metra, ale minimalnie przestrzelił i w 44 minucie nadal mamy 0:0.

W 50 minucie, David De Gea znów świetnie obronił uderzenie zawodnika gości, tym razem Longa, Irlandczyk uderzył z 14 metrów, a Hiszpański bramkarz instynktownie interweniował nogą!

Kilka minut później, Mkhitaryan wchodzi w pole karne, uderzył w długi róg, ale McCarthy złapał piłkę.

Jak to nie wpadło!? W 68 minucie Young uderzył z rzutu wolnego i gdyby nie lekki rykoszet od muru, piłka wpadłaby do siatki!!

W 70 minucie kolejny raz w tym meczu próbuje Matić, ale ponownie posyła on piłkę w trybuny.

Piłka w siatce Southampton, ale niedoszły strzelec, Paul Pogba, był na spalonym. W 82 minucie nadal 0:0.

Lingard!! Anglik zablokowany na 10 metrze, przed samym bramkarzem!!!

Czerwone Diabły zagrały dziś naprawdę przeciętnie, nie udało się zdominować zespołu z dołu tabeli Premier League. Trzeci kolejny mecz bez zwycięstwa.

MANCHESTER UNITED 0:0 SOUTHAMPTON FC

Man Utd: De Gea, Young, Lindelof, Jones, Shaw, Pogba, Matić, Lingard, Mata, Mkhitaryan (65′ Martial), Lukaku (14′ Rashford)

Southampton: McCarthy, Stephens, Yoshida, Hoetd, Mcqueen, Romeu, Boufal (85′ Redmond), Hojbjerg, Ward – Prowse, Tadić, Long (76′ Gabbiadini)