Hotnews Klub Mecze

Czerwone Diabły przełamują się na Goodison Park!

Manchester United pokonał Everton 0:2, na jego stadionie. Bramki dla naszego zespołu strzelali Anthony Martial i Jesse Lingard.

W 4 minucie, Rooney uderzył na bramkę United, rykoszet i piłka mija bramkę. Rzut rożny dla Evertonu.

W 19 minucie zła interwencja Lindelofa, który wybił piłkę pod nogi zawodnika gospodarzy, ten strzelił, ale nie trafił w bramkę De Gei.

Świetna interwencja Rojo! Niasse, w 24 minucie ruszył na bramkę Czerwonych Diabłów, oddał strzał, który pewnie wpadłby do bramki, ale Argentyński stoper świetnie zablokował go wślizgiem!

W 34 minucie, Herrera odebrał piłkę Rooneyowi i oddał strzał, niestety nad poprzeczką.

Pogba!! Dobre uderzenie z dystansu, piłka lekko otarła się o Davisa i prawie wkręciła się w bramkę Pickforda! Zabrakło niewiele.

W 39 minucie ładna kontra United, zakończona strzałem Herrery, ale zablokowanym i przez to niecelnym.

W 47 minucie Mata spróbował z okolic 20 metra, ale Pickford świetnie interweniował.

Słupek! Mata kolejny raz w tym meczu strzelił z dystansu, tym razem bardzo dobrze, ale niestety obił słupek!

W 54 minucie Pogba ładnie wyklepał z Lingardem i wszedł w pole karne, poszukał Martiala i zabrakło naprawdę niewiele by Francuz wpakował piłkę do siatki!

MARTIAL!!! 0:1! Świetna kontra United, Mata do Pogby, ten zagrał na 16 metr do Martiala, ten przyjął i kapitalnie przymierzył! W 57 minucie mamy prowadzenie!

W 65 minucie Pogba wszedł w pole karne gospodarzy, minął stopera i oddał strzał, ale Pickford zdołał to wybronić!

Kilka chwil później, Martial dośrodkował do Pogby, ten doszedł do tego dośrodkowania, ale nie trafił czysto! Napór United trwa!!

Blisko gola wyrównującego… Holgate wrzucił do Niasse, ten był sam na 3 metrze, ale nie zdołał zmieścić piłki w siatce De Gei. W 72 minucie nadal 0:1.

Znów było groźnie, Holgate wszedł w pole karne, podał do Davisa, ten strzelił, ale Rojo świetnie go zablokował.

Lingard! Świetny strzał i świetna obrona Pickforda! Kapitalnie rozegrana akcja przez Pogbę, wystawił on piłkę na 16 metr, Lingard uderzył, ale jego rodak w bramce Evertonu, ładnie interweniował!

GOOOOLLL!!! 0:2!! JESSE LINGARD!! Przepiękne uderzenie Anglika, cudowny „rogal” zakręcił się w okienko bramki Evertonu!

W doliczonym czasie gry, Keane doszedł do strzału głową, po rzucie rożnym, ale bardzo niecelny.

Czerwone Diabły zagrały dziś bardzo dobre spotkanie, świetnie poukładana obrona i dobra, a w drugiej połowie już świetna ofensywa, dała dziś zwycięstwo. Na pochwałę zasługują obaj strzelcy bramek oraz asystent przy obu tych trafieniach, czyli Paul Pogba.

EVERTON FC 0:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 57′ Martial 81′ Lingard

Everton: Pickford, Holgate, Williams, Keane, Martina,Bolasie (62′ McCarthy), Schneiderlin, Vlasic, Davies, Rooney (62′ Lennon), Niasse (81′ Calvert – Lewin)

Man Utd: De Gea, Jones, Lindelof, Rojo, Shaw, Matić ,Herrera, Pogba, Lingard (88′ Blind), Martial (77′ Rashford), Mata (90+3 Tuanzebe)