Hotnews Mecze

Zabójcza końcówka na Old Trafford. Diabły w kolejnej rundzie FA Cup!

Manchester United pokonał 2:0 Derby County. Gole dla naszego zespołu strzelali Jesse Lingard i Romelu Lukaku.

Lingard!! W 3 minucie już dobra okazja dla United, Pogba fantastycznie minął kilku zawodników Derby, a potem zagrał do Anglika, ten przyjął, uderzył, ale niestety ponad bramką.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pogby, Herrera dochodzi do główki, ale nie trafia w bramkę.

W 9 minucie Pogba, ponownie stwarza zagrożenie, uderza z dystansu, ale minimalnie niecelnie.

W 18 minucie, Rashford, odwrócił się błyskawicznie i równie szybko huknął z dystansu. Mocno, ale niecelnie.

W 21 minucie, Mata świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale golkiper Derby popisuje się jeszcze lepszą interwencją!

Odpowiedź gości, Weimann do Winnala, ten ekwilibrystycznie uderza, ale Romero przenosi piłkę nad poprzeczką.

Słupek!! Marcus Rashford dostał świetną piłkę od Mkhitaryana, był niekryty i mógł spokojnie przymierzyć głową, ale trafił w słupek!! W 35 minucie nadal 0:0.

Chwilę później Rashford wygrywa kolejną główkę, ale znów trafia w sam środek bramki i Carson spokojnie łapie.

Ależ parada bramkarza Derby!! W 42 minucie, kolejny bardzo dobry strzał piłkarza United, tym razem Pogba, ale Carson jakimś cudem wyciągnął ten rzut wolny!

W końcówce pierwszej połowy, kolejny wypad gości, ale Romero na posterunku.

3 sytuacje w ciągu kilku sekund! Najpierw Mata z 16 metrów, broni Carson, dobitka Pogby, zablokowana i jeszcze Lukaku, ale i on nie trafił.

Derby odpowiada, kontra gości, zakończona kąśliwym strzałem Russela, ale Romero świetnie broni.

W 61 minucie Pogba z daleka, ale Carson jest dziś niemożliwy!

Napór United trwa, ale nadal piłka nie może znaleźć drogi do siatki!

Rashford!! Carson znów broni!! Jednak tym razem strzał był prosto w niego.

Słupek!! To jest nieprawdopodobne!! Rashford znów strzela w słupek!! W 72 minucie nadal nie ma gola dla United!

Słupek!! Tym razem Lukaku, świetna centra od Martiala, Belg wygrywa główkę, ale trafia w obramowanie bramki!

77 minuta, Carson broni strzał Lingarda, Pogba musiał tylko trafić na pustą bramkę, ale… spudłował…

LINGAAAAAAARD!!!!! 1:0!!! Nareszcie piłka wpada do siatki!!!! 84 minuta, kolejna akcja kombinacyjna, tym razem jednak Lingard uderzył kapitalnie, mocno, z pół woleja, nie do obrony!!! Fantastyczna bramka!!

Lukaku i 2:0!! Świetna kontra Martiala i Belga, ten drugi trafia do siatki i kończy ten mecz!

Czerwone Diabły zagrały dziś bardzo dobre spotkanie, wszystko było na dobrym poziomie, poza skutecznością, bo ta była dziś absolutnie fatalna. Spokojnie można było się dziś pokusić o dwucyfrowy wynik. Na szczęście udało się zasłużenie pokonać Derby.

MANCHESTER UNITED 2:0 DERBY COUNTY

Bramki: 84′ Lingard 90′ Lukaku

Man Utd: Romero, Lindelof, Smalling, Blind, Shaw, Herrera, Pogba, Mata (68′ Martial), Lingard, Mkhitaryan (46′ Lukaku), Rashford (78′ Fellaini)

Derby: Carson, Keogh, Russel, Lawrence (81′ Bennet), Wisdom, Pearce, Winnal (67′ Vydra), Weimann, Olsson, Thorne, Huddlestone