Paul Pogba stawił się w klubowych obiektach Manchesteru United, po tym jak wrócił z dłuższego urlopu, który był spowodowany grą na Mundialu, który to został wygrany przez piłkarza i jego reprezentację.
Złoty medalista tegorocznych mistrzostw, był widziany na terenie klubowego ośrodka treningowego w Carringhton. Zdjęcie, na którym rozmawia z Eric’iem Bailly’im, można zobaczyć na oficjalnym Instagramie United. Był to dość długo wyczekiwany powrót, zwłaszcza przez Jose Mourinho, który prosił Pogbę by ten skrócił swoje wakacje i szybciej pojawił się w klubie, ale ten się na to nie zgodził.
Powrót ten może być jednak krótki, bo o transferze Francuza, mówi się od kilku dni. Jak podaje Sky Sports, jego agent, Mino Raiola, rozmawia z przedstawicielami FC Barcelony, w grze jest także Juventus Turyn, który ponoć oferuje pieniądze oraz Miralema Pjanicia.
United zakontraktowało Pogbę, w 2016 roku, za rekordową wtedy sumę 93.25 mln funtów, z klubem z Old Trafford wiąże go jeszcze ważny przez 3 lata kontrakt.

