Hotnews Mecze

Solskjaer nadal niepokonany, United wygrywa z Bournemouth!

Czerwone Diabły wygrywają 3 ligowy mecz z rzędu, tym razem odprawiły 4-1 ekipę AFC Bournemouth. Kolejny kapitalny mecz Paula Pogby, który zdobył dwie bramki i zaliczył asystę.

GOOOOLL!! Ależ akcja Rashforda! Fenomenalny drybling młodego Anglika, który minął 3 rywali i wystawił piłkę do pustej bramki Paulowi Pogbie! 1-0 w 5 minucie!

W 15 minucie, Pogba wystawia piłkę na 16 metr, Rashford dobrze uderza z pół woleja, ale Ake blokuje! Pierwszy kwadrans zdecydowanie pod dyktando United.

W 21 minucie, Ibe odważnie poszedł w pole karne, posłał ostrą, ale i za głęboką centrę, do której nikt nie doszedł.

Kontra Bournemouth, ale Stanislas oddaje bardzo niecelny i kompletnie niegroźny strzał.

Groźnie! Goście bliscy wyrównania po rzucie rożnym, De Gea instynktownie broni! W 27 minucie, nadal mamy 1-0!

GOOOOLL!!! Paul Pogba po raz drugi!!  Francuz pod wodza Ole Gunnara Solskjaer’a to zupełnie inny zawodnik! Herrera posyła świetne dośrodkowanie, a Pogba wychodzi w górę i trafia głową do siatki!

W 38  minucie King próbował z ostrego kąta, ale De Gea dobrze ustawiony, paruje to uderzenie.

GOL! GOL! GOL! Rashford! Martial kapitalnie wrzuca zewnętrznym podbiciem, a Rashford kończy to strzałem w długi róg!

GOL! 3:1! Bournemouth odpowiada. Goście zadbali o emocje w drugiej połowie. Ostatni rzut rożny i Ake ładną główką pokonuje De Geę.

Jesse Lingard wychodzi sam na sam, po kapitalnym podaniu Pogby, ale niestety, Anglik był na spalonym.

GOOOOLLL!!! 4-1! Romelu Lukaku!  W 72 minucie, Paul Pogba zagrywa prostopadle do Belga, a ten kończy akcję, chwilę po swoim wejściu.

Czerwona Kartka! Nierozważne zachowanie Erica Bailly’iego, który kompletnie nie potrzebnie, wycina Frasera i sędzia słusznie usuwa go z boiska.

W 87 minucie, Surman uderza z daleka, nieznacznie obok bramki De Gei.

Takie United, jak w dzisiejszym meczu, chcemy oglądać zawsze! Drużyna pod wodzą Solskjaera, ewidentnie odżyła i przyjemnie się na to wszystko patrzy. 9 punktów w 3 meczach, czegoś takiego dawno w wykonaniu United nie było.

MANCHESTER UNITED 4:1 AFC BOURNEMOUTH

Bramki: 5′ 34′ Pogba 45′ Rashford 72′ Lukaku, 45+2′ Ake