Remis po słabym meczu z Huddersfield, koniec marzeń o TOP4

Manchester United znów rozczarował i zremisował z ostatnim w tabeli Huddersfield Town 1-1. To koniec marzeń Czerwonych Diabłów o przyszłorocznej Lidze Mistrzów.

6′ Pierwszy celny strzał z dystansu, Rashford strzela z rzutu wolnego, Lossl spokojnie łapie.

8′ GOOOL! McTominay wykorzystuje pierwszą sytuację United! Szybka wymiana przed polem karnym, obrońcy rywala specjalnie nie przeszkadzali, Szkot spokojnie uderzył w długi róg, błąd Lossla, piłka w siatce!

20′ Czerwone Diabły dominują, nie schodzą praktycznie z połowy gospodarzy, piłka co chwilę znajduje się w polu karnym Huddersfield.

24′ Mbenza poszedł na przebój, ale jego strzał minął bramkę United, De Gea spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem.

25′ United kontruje, świetna wymiana między Pogbą, Sanchezem, Rashfordem, ten ostatni zgrywa do Maty, który strzela z pierwszej piłki, ale nie dokręcił jej i minęła ona bramkę.

26′ Sanchez znajduje dośrodkowaniem Pogbę, ale Francuz nie trafił czysto w piłkę.

30′ Bacuna strzelał z rzutu wolnego, piłka po murze i przechodzi obok bramki.

40′ Strata przy wyprowadzaniu piłki, Bacuna wychodzi sam na sam, De Gea świetnie broni! Było groźnie…

42′ Poprzeczka! Dośrodkowanie Shawa, Pogba dochodzi do strzału głową, ale tylko w poprzeczkę! Było blisko podwyższenia wyniku!

48′ Shaw oddaje strzał sprzed pola karnego, obok bramki.

52′ Gospodarze z kontrą, piłka do Granta, ten strzela finezyjnie, ale nad bramką.

56′ Z dystansu strzela Pogba, ale nad bramką, cały czas brakuje precyzji.

60′ GOL! 1-1… Ambitna ekipa Huddersfield doprowadza do wyrównania po świetnej kontrze po rzucie rożnym United.Asystę notuje bramkarz, Mbenza wykorzystuje sytuację sam na sam.

70′ Świetna okazja Phila Jonesa, po stałym fragmencie, ale Anglik nie zdołał trafić w bramkę z 5 metrów…

81′ Rashford strzela z dystansu, Lossl świetnie broni.

88′ Kontra United, Chong sam na sam, ale Lossl interweniuje, nie ma gola!

89′ Poprzeczka! Pogba po raz drugi! Świetny strzał sprzed pola karnego, ląduje na obramowaniu bramki.

89′ Huddersfield z kontrą, Grant oko w oko z De Geą, Hiszpan świetnie broni

90+7′ Rashford strzela, Lossl łapie bez problemu.

HUDDERSFIELD TOWN 1:1 MANCHESTER UNITED