Mecze

Kolejny sparing wygrany, United pokonuje Tottenham

Manchester United wygrał kolejne spotkanie towarzyskie, tym razem udało się pokonać drużynę Tottenhamu Hotspur, 2-1 po golach Gomesa i Martial’a.

4′ Słupek! Strata piłki na własnej połowie Tottenhamu, James i Martial ruszają na bramkę, Walijczyk podaje do Francuza, ten strzela z lewej nogi z linii pola karnego, ale trafia w słupek!

10′ Tym razem traci United, kontra Spurs, Delle Alli jest sam na sam ale nie trafia czysto w piłkę i De Gea zdołał to obronić.

12′ Dele znów ostro fauluje i sędzie decyduje się pokazać mu żółtą kartkę.

16′ Ashley Young uderzył z rzutu wolnego z około 17 metra, ale prosto w bramkarza.

GOL! 1-0! Anthony Martial pokonuje bramkarza! Ładne wejście w pole karne Andreasa, który zagrywa do Francuza, ten strzela z ostrego kąta, po krótkim rogu i rykoszecie od bramkarza.

23′ Awantura na boisku, Sissoko starł się z Jamesem, obie drużyny musiał uspokajać sędzia

25′ Young ładnie uderza z daleka, szukając okienka, ale trochę zabrakło siły i bramkarz łapie piłkę.

40′ Agresywny atak Andreasa, który ogląda zasłużoną żółtą kartkę

42′ Jest to mecz towarzyski tylko z nazwy, kolejna żółta kartka, tym razem dla Sissoko, obie drużyny nie przebierają w środkach.

50′ Son wychodzi na czystą pozycję, próbuje podcinką, ale zabrakło mu precyzji i piłka ląduje na górnej siatce

54′ Bailly schodzi z urazem, potrzebne były nosze.

60′ Prostopadłe podanie do Lucasa, ale Romero dobrze wychodzi i kasuję tę akcję.

61′ W odpowiedzi Fred z dystansu, lewą nogą, mocno i celnie, ale Gazzaniga sobie radzi.

65′ GOL! 1-1, Lucas wyrównuje. Wrzutka z prawej stronie, trochę zamieszania, piłka spada do Lucasa, ten świetnie przyjmuje, uderza z pół woleja, rykoszet od Tuanzebe i Romero nie ma szans tego obronić.

68′ Szarża Gomesa, ładny drybling zakończony słabym strzałem.

79′ Son znów próbuje z dystansu, dobrze blokuje go Tuanzebe

81′ GOL! 2-1! Gomes! Piękna wymiana na jeden kontakt z Matą, Gomes sam kończy akcję, strzelając po długim rogu!

84′ Rashford strzela bramkę, ale chorągiewka sędziego idzie w górę, był spalony. Mogło już być po meczu!

90+1′ Son ponownie szuka strzału z dystansu, posyła jednak piłkę w trybuny.

90+3′ Było bardzo groźnie, Lucas miał na głowie piłkę na remis, ale na szczęście, nie trafia w bramkę

TOTTENHAM 1:2 MANCHESTER UNITED

Bramki: 21′ Martial 81′ Gomes, 65′ Lucas

United 1 połowa: De Gea, Wan Bissaka, Smalling, Rojo, Young, McTominay, Andreas, Pogba, Greenwood, James, Martial

United 2 połowa: Romero, Dalot, Lindelof, Bailly(56’Tuanzebe), Shaw, Gomes, Fred, Mata, Matić, Lingard, Rashford

Spurs 1 połowa: Gazzaniga, Walker-Peters, Tanganga, Vertonghen, Georgiou, Winks, Sissoko, Ndombele, Dele, Parrott, Kane

Spurts 2 połowa: Gazzaniga, Foyth, Alderweireld, Verthongen (70′ March), Georgiou (62′ Roles), Skipp, Sissoko(62′ Eriksen), Alli, Heung- Min Son, Lucas, Lamela