Mecze

Pogrom na otwarcie. United 4-0 Chelsea!

Manchester United zdeklasował u siebie Chelsea, wygrywając z nią 4-0. Bramki zdobywali Rashford (dwie), Martial i James.

4′ SŁUPEK! Ależ było niebezpiecznie, Abraham znalazł się w dobrej sytuacji, uderzył z całej siły i niewiele zabrakło by goście objęli prowadzenie, powstrzymało go obramowanie bramki.

7′ Fatalny błąd Zoumy w wyprowadzaniu piłki, Martial znalazł się oko w oko z Kepą, ale uderzył niepotrzebnie z pierwszej piłki i Hiszpan spokojnie łapie. Mogła być bramka!

12′ Znów przedziera się Chelsea, Mount ma dużo miejsca i uderza, De Gea świetnie chwyta.

18′ GOOOOOLLL!! 1-0! Pewnie wykorzystany rzut karny! Marcus Rashford! Szybka kontra United, Martial wpadł w pole karne, był faulowany przez Zoume, sędzia pokazał na jedenasty metr. Rashford uderza w prawy górny róg!

31′ Po dłuższej czasie bez sytuacji i uderzeń, McTominay zabiera piłkę na 20 metrze, Martial dostaje podanie, ale posyła piłkę nad bramką.

35′ Rashford trafia do siatki, ale sędzia podnosi chorągiewkę, spalony. Sędzia jeszcze sprawdzał to z wozem VAR, ale potwierdził on decyzję sędziego głównego.

37′ Pedro strzela z 20 metrów, De Gea spokojnie chwyta.

39′ Martial traci piłkę, kontra Chelsea, Barkley dostaje piłkę na 16 metrze, broni De Gea, jeszcze dobitka Jorginho, wybija Maguire.

40′ POPRZECZKA! Piłka spada na nogę Emersona, ten uderza mocno po krótkim słupku, trafia w poprzeczkę! Chelsea niebezpiecznie przycisnęła…

51′ Pedro znów szuka uderzenia z dystansu, znów nie trafił w bramkę, ale tym razem był rykoszet.

56′ Znów Chelsea, Emerson ponownie próbuje szczęścia, oddaje potężny strzał, ale De Gea na posterunku!

66′ GOOOOLLLL!! 2-0 dla United, Anthony Martial pakuje piłkę do siatki po dośrodkowaniu Pereiry! Szybka kontra United, podanie Rashforda do Lingarda, ten na bok do Pereiry, który dośrodkowuje idealnie do Martiala, który pokonuje Kepę!

67′ GOOOOOOLLLL!!! 3-0! Ależ błyskawiczne dwie akcje! Fenomenalna długa piłka Pogby do Rashforda, ten wychodzi sam na sam i pakuje piłkę do siatki!

82′ GOOOOOOOLLLL!! 4-0! Daniel James! Cóż za debiut! Demolka na Old Trafford!

89′ Pedro w dobrej sytuacji, nie daje jednak rady pokonać De Gei.

90″4′ Emerson posyła kolejną bombę, De Gea znów na posterunku!

MANCHESTER UNITED 4:0 CHELSEA

Bramki: 18” 67′ Rashford (k) 66′ Martial 82′ James