Mecze Premier League

Kolejna strata punktów. Remis na St.Mary’s Stadium

Manchester United zremisował na wyjeździe z Southampton 1-1. Bramkę dla United zdobył Daniel James.

4′ Wymiana przed polem karnym, zakończona strzałem McTominay’a, niestety mocno niecelnym.

8′ Boufal dostał trochę za dużo miejsca przed polem karnym i uderzył, naprawdę niewiele zabrakło.

10′ GOL! 1-0 dla United! Kapitalna bramka Jamesa! Walijczyk dostał piłkę na 16 metr, rywale nie doskoczyli więc Daniel kropnął potężnie po samym okienku, w długi róg!

11′ Hojbjerg doskoczył blisko bramki United i zabrał piłkę, jego strzał jednak nieudany.

20′ Danso ogląda żółtą kartkę za przytrzymywanie Pereiry

22′ Ładna akcja United, James znów ma okazję do strzału, ale tym razem Gunn świetnie broni! United napiera!

28′ Kontra United, James poszukał Rashforda podaniem, Anglik dograł mocno z prawej strony i tylko interwencja Ward-Prowse’a powstrzymała Matę przed zdoybciem bramki.

29′ Setka Rashforda, który główkował z 5 metra, niecelnie. Jednak powtórki pokazały, że w tej sytuacji był spalony.

32′ Mata strzela sprzed pola karnego, obok bramki.

35′ Igns przejął piłkę i próbował uderzenia z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę

39′ Boufal dostał długą piłkę na lewą stronę, zszedł do środka i uderzył, ale świetnie zablokował go McTominay.

40′ Maguire ogląda żółtą kartkę za nadepnięcie Boufala

50′ Rashford dostał dobrą prostopadłą piłkę, wyszedł na czystą pozycję, ale podjął zły wybór, najpierw opóźnił swój strzał, a potem źle dograł i cała akcja spaliła na panewce.

55′ Strata Lindelofa, kontra gospodarzy, Adams wychodzi sam na sam, ale na szczęście fatalnie pudłuje.

58′ GOL! 1-1, Vestergaard pokonuje De Geę. Rzut rożny gospodarzy, piłka wybita, ale za krótko, ponowne dośrodkowanie i Lindelof przegrywa główkę z mierzącym 199 cm Duńczykiem, który skierował piłkę do bramki.

65′ Rashford dostał prostopadłe podanie od Pogby, miał dużo miejsca, ale znów opóźnił strzał i został zablokowany.

66′ Hojbjerg strzela potężnie z dystansu, niewiele ponad poprzeczką.

70′ Matić oddaje sytuacyjny strzał z nieprzygotowanej pozycji i posyła piłkę w trybuny.

73′ Danso fauluje i ogląda drugą żółtą kartkę i w konsekwencji wylatuje z boiska. Gospodarze w dziesiątkę.

88′ Greenwood próbuje indywidualnie, strzela, ale Gunn świetnie broni!

89′ Young! Blisko gola po próbie z prawej strony!

90+4′ Young dostaje od sędziego żółtą kartkę.

SOUTHAMPTON FC 1:1 MANCHESTER UNITED

Bramki:  58′ Vestergaard, 10′ James