Reprezentacje

Kolejny dzień zmagań w spotkaniach reprezentacyjnych za nami. Dziś reprezentowali nas Mason Greenwood, Angel Gomes, Scott McTominay i Daniel James.

Walia – Białoruś (Mecz towarzyski)
Daniel James kontynuuje dobrą passę strzelecką. Skrzydłowy United tym razem trafił do siatki w meczu towarzyskim Walii z Białorusią, zdobywając zwycięską bramkę w wygranym 1-0 spotkaniu. Drugi z Diabłów, Dylan Levitt nie pojawił się na boisku.

Szkocja – Belgia (Euro 2020 Kwalifikacje)
Scott McTominay rozegrał 90 minut w meczu reprezentacji Szkocji przeciwko Belgii, który zakończył się ich porażką aż 0-4. Jedną z bramek zdobył były piłkarz United, Romelu Lukaku. McTominay dostał w tym spotkaniu żółtą kartkę.

Anglia U21 – Kosowo U21 (Mistrzstwa Europy U21 Kwalifikacje)
Mason Greenwood zagrał w kolejnym meczu reprezentacji Anglii U21, tym razem przeciwko reprezentacji Kosowa U21. 17-latek wszedł na boisko w 61 minucie, jednak nie wpisał się na listę strzelców. Anglicy wygrali 2-0, a oba gole zdobył Phil Foden.

Szwajcaria U20 – Anglia U20 (Elite League U20)
Angel Gomes zagrał tylko kilkanaście minut w meczu reprezentacji Anglii U20 z rówieśnikami ze Szwajcarii. Piłkarz Czerwonych Diabłów wszedł na boisko w 76 minucie. Anglicy wygrali to spotkanie 1-0 po golu Clarke’a w 92 minucie.