Reprezentacje

Kolejny dzień i kolejne spotkania kwalifikacyjne do Euro 2020 z udziałem piłkarzy Czerwonych Diabłów. W niedzielnych meczach wystąpiła dwójka naszych zawodników – David De Gea i Victor Lindelof.

David De Gea wrócił do bramki Hiszpanów na spotkanie z Wyspami Owczymi. Nasz bramkarz miał kilka powodów do radości, po pierwsze jego drużyna wygrała 4-0, po drugie zachował on czyste konto, a po trzecie założył kapitańską opaskę, gdy Sergio Ramos w końcówce opuścił boisko. De Gea zaliczył jedną dobrą interwencję w drugiej połowie.

Skrót meczu Hiszpania – Wyspy Owcze:

Pełne 90 minut kolejny raz rozegrał też Victor Lindelof. Tym razem Szwedzi mierzyli się z Norwegami, a mecz zakończył się remisem 1-1 po bramkach Emila Forsberga i Stefana Johansena.