Wypowiedzi

Cole: United jeszcze długo będzie oglądać plecy Liverpoolu i City

Legendarny Andy Cole uważa, że Manchester United i dwa czołowe kluby Premier League, dzieli przepaść. której zniwelowanie zajmie lata. 

– Ciężko się mówi takie rzeczy, ale nadal jesteśmy kilka lat z tyłu. Musimy cały czas iść do przodu, cały czas się rozwijać, ulepszać cały klub. Liverpool i Man City są przed wszystkimi, to jest przepaść. Potrzeba lat żeby zniwelować taką stratę.

– Jedyne co może pocieszać to, że gdy ja grałem w United, to my mieliśmy dokładnie taką samą przewagę, wszyscy oglądali nasze plecy. Mimo to, rywale dogonili United, przegonili i zostawili w tyle. Co oznacza, że każdą stratę można odrobić. Wierzę, że można to zrobić systematyczną pracą i mozolnym budowaniu klubu – powiedział Cole dla Sky Sports News.

3
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jawnutaadi87a Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Czasy się zmieniają.Żaden klub nie może być cały czas na szczycie.Jeżeli co okienko będzie odchodził szrot i przychodzili wartościowi zawodnicy to mogę przeboleć te kilka lat powrotu.

adi87a
Admin

Widać po tym okienku, że nie kupowanie na hura i nie koniecznie gwiazdeczki nazwiskiem jest dobrym kierunkiem. Myślę, że 1-2 okienka i powinno to wyglądać dużo lepiej.

Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

Ale zarząd też musi współpracować a nie samo pas jak było za Murarza że chciał środkowego obrońcę a nie dostał bo Edzio liczył na Smolinga i Jonesa i Murarz został zwolniony.

X