Wypowiedzi

Cole: United nie powinno nakładać zbyt wielkiej presji na Greenwooda

Andy Cole jest pod wrażeniem wykańczania akcji przez Masona Greenwooda, jednak obawia się, czy nie zbyt wcześnie zostanie on rzucony na głęboką wodę.

– On ma szansę. Jego wykończenia to żart. Lewa czy prawa stopa, jakości ma pod dostatkiem. Mam tylko nadzieję, że nie nałożą na niego zbyt wielkiej presji. On jest bardzo uzdolniony.

– To co jest rozczarowujące to fakt, ze prawdopodobnie zostanie rzucony na głęboką wodę trochę wcześniej, niż pewnie by tego chcieli. Jest to spowodowane kontuzjami, wpływ na to ma też odejście Lukaku i Sancheza.

– United spojrzało na sytuację i stwierdzili ‘Mamy Masona, chcemy też dać szansę gry na środku ataku Marcusowi’ – powiedział Cole dla BBC Radio 5.

Oryginalne produkty Manchester United ze zniżką 10% z kodem REDUNITED:  SPRAWDŹ TUTAJ!

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jawnuta Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jawnuta
Użytkownik
Jawnuta

– Jeśli Marcus ma być napastnikiem, to chcę widzieć u niego taką grę jak u Sergio Aguero i Roberto Firmino, choć wiem, że to dwaj zupełnie inni zawodnicy – mówi Cole na antenie BBC Radio 5 Live. – To właśnie chce widzieć. Jeśli spojrzysz na tych piłkarzy, którzy grają na dziewiątce, to za każdym razem, kiedy ich oglądam, jestem podekscytowany. – Aguero jest dla mnie najlepszym środkowym napastnikiem w Premier League, co mówiłem już wielokrotnie. Uwielbiam jego poruszanie się po boisku. On chce wbiegać w pole karne: „Chcę strzelać gole, nie obchodzi mnie jak: główka, dołożenie nogi, cokolwiek. Będę to… Czytaj więcej »

X