Piękny gol McTominay’a nie wystarczył. Tylko remis z Arsenalem.

Manchester United zremisował 1-1 z Arsenalem na Old Trafford. Bramkę dla United zdobył McTominay.

10′ Chambers ogląda żółtą kartkę za podcięcie Jamesa.

20′ Seria dośrodkowań Arsenalu, żadne nie znajduje adresata, aż w końcu piłka wychodzi poza boisko

22′ James dogrywa wzdłuż bramki, ale za lekko i Leno łapie spokojnie.

27′ Rashford ogląda kartkę za niebezpieczny atak na rywala.

29 Świetna akcja Pereiry, poszedł na przebój, indywidualnie, zakończony mocnym strzałem, kapitalnie interweniuje Leno!

33′ Dwa brutale ataki graczy United, jeden za drugim, sędzia przerywa grę i pokazuje kartkę pierwszemu faulującemu, czyli Andreasowi Pereirze.

35′ Aubameyang znalazł się na skrzydle, poszukał podaniem Pepe, ten przyjmuje piłkę w polu karnym United, uderza, ale został przyblokowany i De Gea łapie.

42′ Kolejny gracz United łapie kartkę, tym razem był to Young.

43′ Odbiór Pogby, szybkie zagranie do Rashforda, ten wychodzi na czystą pozycję, ale asekuracja Sokratisa sprawiła, że nie zdołał on oddać strzału.

44′ Kontra Arsenalu, Saka wychodzi na sam na sam, uderza za lekko, De Gea odbija do boku, z dobitką pędzi Guendouzi, ale De Gea i jego próbę

46′ GOOOOOOOLLLL!!! 1-0! Ależ bramka!! McTominay! Kontra United, James do Rashforda, ten wycofuje przed pole karne, McTominay przyjmuje i ładuje w samo okienko z okolic 20 metra! Przepiękne uderzenie!

52′ Dośrodkowanie Pepe, do piłki dochodzi Torreira, ale nieczysto trafia w piłkę i nie pokonuje De Gei.

56′ Mocny strzał Luiza z rzutu wolnego, mur blokuje, piłka wychodzi na rzut rożny.

59′ GOL! 1-1! Aubameyang pokonuje De Geę. Błąd Tuanzebe, Aubameyang wychodzi na czystą pozycję i przerzuca piłkę nad golkiperem United. Sędzia pierwotnie nie uznał tej bramki, odgwizdując spalonego, ale powtórki pokazały, że takowego nie było i po interwencji VAR’u, mamy 1-1.

65′ United bliskie ponownego prowadzenia! Pereira do Pogby, ten strzela mocno i precyzyjnie, zabrakło naprawdę niewiele! Leno nie miałby szans, gdyby Francuz pocelował w światło bramki!

68′ Lingard ogląda żółtą kartkę za faul na Guendouzim oraz za protesty po gwizdku sędziego.

73′ Maguire! Świetny strzał stopera sprzed pola karnego, fantastycznie broni Leno.

77′ Xhaka dostaje żółtą kartkę.

88′ Strzał Ceballosa, ale bardzo nieudany.

90+2′ Rashford z wolnego z 18 metra, świetnie broni Leno!

MANCHESTER UNITED 1:1 ARSENAL FC

Bramki: 46′ McTominay, 59′ Aubameyang