Mecze

2 zmarnowane karne i 3 gole United w Norwich

Manchester United pokonał na wyjeździe Norwich City 1:3 . Bramki dla drużyny Czerwonych Diabłów zdobywali McTominay, Rashford oraz Martial.

11′ Pierwsze 10 minut bez żadnych sytuacji podbramkowych. W jedenastej minucie Pereira uderza sprzed pola karnego, piłka spada na górna siatkę bramki.

13′ Aarons uderza z praktycznie zerowego kąta. De Gea łapie.

20′ Ależ interwencja Krula! Martial strzela głową po wrzutce Rashforda, z około 5 metrów, a Holender popisuje się fenomenalną, instynktowną interwencją!

21′ GOL! McTominay! Mamy 0-1! Szkot przejmuje piłkę od Cantwella, decyduje się na strzał i umieszcza piłkę tuż przy słupku!

28′ RZUT KARNY! Sędzia po analizie VAR stwierdza, że James był faulowany. Do karnego podchodzi Rashford i…broni Krul! Kolejna świetna interwencja bramkarza rywala!

31′ GOL! 0-2! Rashford! Anglik szybko się rehabilituje i pokonuje Krula z gry, po wrzutce Jamesa z prawej flanki!

39′ Cantwell uderza potężnie sprzed pola karnego! De Gea trąca piłkę i przenosi ją nad poprzeczkę!

44′ RZUT KARNY! Druga jedenastka w dzisiejszym meczu! Tym razem podchodzi Martial i…znów broni Krul! Coś niewiarygodnego…

53′ Martial dostał podanie za plecy obrońców od Jamesa z odległości 30 metrów. Błąd obrońcy pozwolił na znalezienie się w sytuacji sam na sam z Krulem. Anthony próbował technicznego uderzenia, ale niesamowity Krul broni po raz kolejny…

54′ McTominay mocno strzela, rykoszet i róg dla United.

73′ GOL! 0-3! Martial! Anthony wreszcie przełamał obronę Krula! Francuz dostał podanie  w pole karne od Rashforda, podcina  nad bramkarzem i wpisuje się na listę strzelców!

83′ Lingard strzela z dystansu, niecelnie.

89′ GOL! 1-3! Norwich zdobywa gola honorowego! McTominay traci piłkę, Hernandez mija Garnera, i Maguire’a i pokonuje De Geę.

NORWICH CITY 1:3 MANCHESTER UNITED

Bramki: 21′ McTominay 31′ Rashford 73′ Martial, 89′ Henrandez