Koguty upieczone na Old Trafford

Manchester United odniósł bardzo ważne zwycięstwo, pokonują 2-1 Tottenham, psując tym samym powrót Jose Mourinho na Old Trafford.

W 6 minucie Marcus Rashford dopadł do piłki na skraju pola karnego i huknął w krótki róg bramki Gazzanigi. Piłka wpadła do siatki. Prowadzimy 1-0!

W 22 minucie Daniel James doskonale podał po ziemi z prawego skrzydła, piłkę odegrał jeszcze Jesse Lingard, lecz Mason Greenwood nie zdołał pokonać bramkarza Tottenhamu.

W 24 minucie Rashford huknął zza pola karnego, ale Gazzaniga delikatnie trącił piłkę i ta odbiła się od poprzeczki. Było o włos od drugiej bramki.

W 26 minucie kolejny strzał Rashforda, tym razem w długi róg uderzał, jednak bramkarz po raz kolejny wybił ją na rzut rożny.

W 28 minucie Lingard przedarł się lewym skrzydłem lecz uderzył obok bramki Tottenhamu.

W 39 minucie świetnie w polu karnym United znalazł się Alli, który pewnie pokonał De Geę. Tottenham wyrównuje!

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W 46 minucie Rashford przedarł się w pole karne i został zahaczony przez Sissoko, sędzia wskazał na jedenastkę, którą pewnie wykorzystał sam poszkodowany. 2-1 dla United!

W 62 minucie Daniel James znalazł się na 16 metrze na wprost bramki Tottenhamu, lecz uderzył zbyt słabo i piłkę złapał Gazzaniga.

W 84 minucie dobra kontra Tottenhamu. Eriksena przerzuca piłkę do Auriera, lecz ten strzela wprost w ręce De Gei.

W 88 minucie Ndombele uderzył z ponad 20 metrów, lecz jego uderzenie po ziemi pewnie łapie De Gea.

W 94 minucie Dele Alli uderzał z woleja, ale bramkarz United ponownie pewnie złapał piłkę. Była to ostatnia akcja meczu, Czerwone Diabły odniosły bardzo ważne zwycięstwo z trudnym rywalem.

MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM 2-1 (1-1)
Bramki: Rashford 6′, 47′ (karny) – Alli 39′

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Young, McTominay, Fred, James, Lingard (Shaw 87′), Rashford, Greenwood (Pereira 80′)

Tottenham: Gazzaniga, Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Winks (Ndombele 70′), Sissoko (Lo Celso 86′), Dele, Son, Lucas (Eriksen 64′), Kane